Wpis z mikrobloga

Mireczki Mirunie Mirusie! Mam pytanie. Udało mi się uzyskać dofinansowanie w wysokości 3600 pln na powiększenie kwalifikacji. Z bazy szkoleń jest mase przeróżnych szkoleń/studiów które można o kant dupy rozbić. I tak się zastanawiam czy wybrać może studia podyplomowe z kierunku Tester oprogramowania? Tylko czy jest sens jak zajecia będą zdalne, a ja mam tyle wspólnego z programowaniem co nic? A może Kurs informatyczny programowanie obrabiarek CNC? Gdzie w temacie również jestem zielony, a może jednak postawić na uprawnienia koparki III klasy? A moze prawo jazdy kat. C? z tym że jednak nie chciał jeżdzić po delegacjach. chciałbym mieć pracę w miejscu zamieszkania. Co byście wybrali na moim miejscu? Dzięki za wszystkie odpowiedzi

#praca #it #programowanie #programista15k #pracait #koparka #tir #zarobki #pieniadze
  • 7
@InspektorWypoku: koparki i prawko bym odrzucił bo poza miejscem zamieszkania, więc albo CNC albo tester. W CNC na pewno inżynierskie podejście lepiej będzie pasować, w testerce tylko trochę wiedzy potrzebujesz żeby wystartować, no i masz jakieś tam horyzonty na pracę za więcej niż 2k ;)