Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałam poniższy wpis (,) Dlaczego? Przeczytałem ten wpis tej "osoby" choć nie wiem czy można go nazwać człowiekiem.. I pomyślalam sobie o jego Tacie i Mamie, którzy włożyli serce, pieniądze, czas, aby wychować swojego małego synka który po latach wypisuje o nich w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autor tego wpisu ma 17l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latki..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #pdk #rodzina #rodzice
Pobierz K.....x - Było mi mega smutno jak przeczytałam poniższy wpis (╯︵╰,) Dlaczego? Przeczy...
źródło: comment_1605347098Bm4bJXhDuhNfqoPDKUnYOM.jpg
  • 32
@Kowixx: Tak się to kończy jak rodzice nie poświęcają czasu swoim dzieciom, a potem nie potrafią i nie chce im się ich zrozumieć. Choroba cywilizacyjna. Do tego dochodzi #!$%@? się przygnębiającymi treściami w internecie i wybitnie #!$%@? dzisiejsza popkultura, gloryfikująca autodestrukcyjne zachowania i wmawiająca ludziom, że jedyny sposób na spełnienie się w życiu to prywatny jacht, na którym płynie z tobą 50 nastoletnich dup tylko czekających na to, aż każesz im
@Kowixx: Nikt się na świat nie pcha, wszystko to genowa ruletka, oraz podejście rodziców. Rodziców, którzy nakazują swoim dzieciom być grzeczni, nie odwalać, być miłym dla dziewczynek. Wychodzi też brak środków na godne utrzymanie dziecka, zawsze są i lepsi i gorsi. Potem brutalna weryfikacja w szkole, walki o pozycje wśród znajomych, chęć bycia samcem alfa, ambicje starczające na bycie przydupasami owych samców, lub ambicje... Wystarczające na nic. Miałem tak samo jak
@userrrr: ja tam lubie czasem ten tag poczytac, niektorzy sa zabawni a inni jedynie meczacy, pisaniem dziennie tego samego. Mnie najbardziej smieszy ich taka niekonsekwencja (nie wszystkich oczywiscie), bo z jednej strony twierdza ze w czasach przedinternetowych nawet ktos z ich wygladem mial szanse na rynku matrymonialnym a z drugiej strony wielu z nich glosi, ze woli byc prawikami niz zostac betabankomatem i miec seks jedynie z koniecznosci, bo jesli zadna
@Fighter_forGlory: Ale to jest generalizowanie
¯\(ツ)_/¯ wykorzystywanie kogoś, a bycie z kimś z miłości to wiesz że to dwie różne rzeczy? Cały ten betabanknomat to taki frajer, który daje się doić, bo dostanie z łaski seks ¯\(ツ)_/¯ nie dostrzegasz w tym generalizacji i wykorzystywania naiwnych ludzi? Naiwni byli są i zawsze będą i na to nie ma lekarstwa póki ta osoba sama się nie ocknie ¯\_(ツ)_/¯
@Kowixx: No jak myslisz dlaczego? Mysle, ze dlatego, ze nie dostali tego szacunku. To nie jest tak, ze szacunek sie nalezy. Szacunek u dziecka wypracowujesz. Widocznie oni mieli to w dupie. To, ze Ty mialas wspanialych rodzicow, ktorych szanujesz nie oznacza, ze wszyscy rodzice tacy sa. Widocznie ten ziomek mial innych.