Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałam poniższy wpis (,) Dlaczego? Przeczytałem ten wpis tej "osoby" choć nie wiem czy można go nazwać człowiekiem.. I pomyślalam sobie o jego Tacie i Mamie, którzy włożyli serce, pieniądze, czas, aby wychować swojego małego synka który po latach wypisuje o nich w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autor tego wpisu ma 17l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latki..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #pdk #rodzina #rodzice
Pobierz K.....x - Było mi mega smutno jak przeczytałam poniższy wpis (╯︵╰,) Dlaczego? Przeczy...
źródło: comment_1605347098Bm4bJXhDuhNfqoPDKUnYOM.jpg
  • 32
pomyślalam sobie o jego Tacie i Mamie, którzy włożyli serce, pieniądze, czas, aby wychować swojego małego synka który po latach wypisuje o nich w internecie rzeczy straszne, przygnębiające


@Kowixx: Nie wierzę po prostu w to, że to nie jest trwały trolling.

Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica?


@Kowixx: Bo nie wszyscy wychowują się w kochającej rodzinie, gdzie każdy o każdego dba. Niektórzy w dzieciństwie mieli piekło (niektórzy nadal mają).
@Kowixx: zgodzę się z @eugeniusz_geniusz chociaż ty też masz troszkę racji Kowix. W miare normalnym rodzicom należy się szacunek za ten wysiłek który włożyli w wychowanie nas itd. ale są różne rodziny i nie każdy rodzic jest warty szacunku. Dla przykładu moi przez dłuższy czas byli wporządku natomiast później im odbiło do tego stopnia że mnie bili, używali przemocy psychicznej co było najgorszą rzeczą ze wszystkich, poniżali na najróżniejsze sposoby, robili
@Kowixx: Tez mam 21l i jako rówieśnik pozwolę sobie na brutalne stwierdzenie, ze Twoje podejście do sprawy można określić jednym memem:
„Jaka depresja ? Masz jeść ? Masz gdzie mieszkać ? To nie marudź gówniarzu !”

Żeby było jasne, użalania się nad sobą nie popieram, ale wręcz uderza Twój brak empatii i brak jakiejś głębszej myśli co mogło się temu chłopakowi w życiu przytrafić przez te 17l ze jest taki zgorzkniały.