Wpis z mikrobloga

Hej. Od jakiegoś czasu wykonuję naszyjniki z żywicy w kształcie... żołędzi! Posiadają one prawdziwe czapeczki żołędzi, są wymiarów realnych owoców dębu, a w środku mają zatopione składniki otaczającej nas przyrody - jak widać na zdjęciach do wyboru :)

Do tej pory obdarowywałem tymi tworami znajomych, ale za ich namową wychodzę z nimi do szerszego grona. Naszyjniki są w komplecie ze srebrnym łańcuszkiem 50 cm w gustowny pudełku typu kraft, gotowe do podarowania jako prezent.

Cena waha się od 85 do 115 zł za sztukę, zależnie od modelu. Dla zainteresowanych możliwość darmowego zapakowania jako prezent świąteczny :)

A teraz to, co najważniejsze dla wielu. Wśród plusujących wybiorę dwie osoby do #rozdajo które dostaną gotowy spakowany naszyjnik na prezent :) losowanie będzie jutro o 18!
#diy #handmade #craft #natura #zadarmo
Mowi - Hej. Od jakiegoś czasu wykonuję naszyjniki z żywicy w kształcie... żołędzi! Po...

źródło: comment_1605352421PhNlOqZwXfDRBmJyU3VD1X.jpg

Pobierz
  • 57
@PusteQ: @Ludzik90: łapcie link, wrzuciłem na razie na album imgur te które mam gotowe, bo na fejsie wrzucam głownie na grupy, często prywatne :(

https://imgur.com/a/6us9UTZ

@D1STR0Y: @Arhus: wiem, to zmora każdego początkującego z żywicą :) staram się eliminować je maksymalnie jak mogę (na razie bez pompy jeszcze, to jednak wydatek blisko 1k na najmniejszy zestaw :( ) ale nie zawsze wychodzi, dodatkowo przez kształt całości (wąskie i wysokie