Wpis z mikrobloga

Z jednej strony gardzę przegrywami za to że tylko użalają się nad sobą zamiast próbować zmienić swoją sytuację a z drugiej strony podziwiam ich za to że potrafią wytrzymać tyle czasu bez seksu i bliskości.

Ja już po miesiącu bez tego nie wytrzymuję i znajduję sobie kogoś na Tinderku choćby na jedną noc.

#przegryw
  • 46
  • Odpowiedz
@Jackdanielov:

To jak mam niby zmienić swoją sytuację skoro przez genetykę wyglądam 2/10 a w dodatku jestem bid0kiem bez perspektyw ze wsi, hmm?


Poprawić wygląd? Wyprowadzić się ze wsi i zacząć dobrze zarabiać?

@mateusz-bogacki:

też tak mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że jest ten Tinderek


no fart że żyjemy w XXI wieku
  • Odpowiedz
@Saynighte: @Piottix:

ja 25 lat bez bliskości nawet jej nie poznalem, może dlatego

jak nie wiesz co tracisz to jest łatwo


No nie wiem czy jest łatwiej bo jak przeglądam tag to najwięcej żali i frustracji jest u tych "nietrzymających".

@mateusz-bogacki:

tym bardziej teraz, gdy nie można do klubu wyjsc kogos wyrwac ¯_(ツ)_/¯


Mnie to już jakoś bardzo nie przeszkadza bo w klubach już się na szczęście zdążyłam wybawić
  • Odpowiedz
@Positano1:

albo zostań programistą


I tak siedzicie bez przerwy przed komputerem to co za problem się czegoś takiego nauczyć?
No i większość przegrywów jest przecież superinteligentna, nie to co te głupie "p0lki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolistatrolista:

xD. Wcale nie dlatego, że jesteś kobietą


No jestem kobietą, ale to nie zmienia faktu że dbam o siebie, edukuję się, zarabiam w wakacje.
Jaki procent przegrywów to robi zamiast użalać się nad sobą że skoro nie są Chadami to nie ma sensu nic robić?

@Saynighte:

ja nie mam frustracji, pogodziłem się z tym myślę że jak bym bardzo chciał to bym nie był sam, po prostu mi to
  • Odpowiedz
@Jackdanielov:

a u kobiet próg ruchable u mężczyzn to minimum 7/10.


na pewno nie u wszystkich. Wyjdź z domu i zobacz że ludzie poniżej 7/10 też mają partnerki

Wyprowadzka ze wsi będąc biedakiem ma nikłe szanse ¯_(ツ)_/¯


Jest na pewno trudna (zwłaszcza w obecnej sytuacji), ale na pewno nie niemożliwa. Można choćby wyjechać na zachód żeby trochę odłożyć i utrzymać się w mieście na czas znalezienia pracy.
  • Odpowiedz