Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej edycji wykoPAKI dzieli nas już tylko tydzień. Rejestracja startuje 22 listopada, punktualnie o północy i potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest #wykopaka, to odpowiedź znajdziecie w pierwszym komentarzu pod tym wpisem.

W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, należy spełnić takie same wymagania jak rok temu, tj. min półroczny staż na Wykopie (na chwilę startu), brak bana (w toku zabawy) oraz minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji). Nie ma możliwości warunkowego uczestnictwa, bez spełnienia wymagań. Wyjaśnienie wymagań również znajdziecie w pierwszym komentarzu.

O starcie zabawy przypomnimy Wam jeszcze w kolejnym wpisie, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #wykopaka.

Do zobaczenia za tydzień!
Ekipa wykoPAKI
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej...

źródło: comment_16054701416AlmkdrvCvmrNTnEZvRCAM.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, [...] minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji).


@wykoPAKA: czyli ktoś shitpostujący pod tagami typu # hotelparadise, # loveisland, czy # harrypotter, bo lecą akurat w telewizji może wziąć udział w zabawie, a osoba udzielająca się komentarzach pod tagami typu # rower, # szachy, # podroze już nie? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@wykoPAKA: nie wierzę że jest ból tyłka o te 50 wpisów xD Sorry ale jak nie masz nawet tych 50 wpisów to ciężko nazwać cię w ogóle użytkownikiem wykopu a co dopiero członkiem społeczności. Te żale w stylu "mam konto 10 lat i 20 wpisów" - ja też mam konta na jakiś forach które mają pewnie i z 15 lat ale nie pisze na nich i nie nazwałbym się członkiem społeczności,
  • Odpowiedz
@wykoPAKA ekstra! W tamtym roku speniałem i nie wziąłem udziału ale teraz to już pewnik! Ogółem jako nowa osoba w zabawie powiem, że najbardziej podekscytowany jestem tym jak będę poznawał kogoś żeby sprawić mu frajdę () A później ten czas oczekiwania i stres czy mu się spodoba czy nie. Z drugiej strony jestem bardziej przejęty tym, że komuś coś ofiaruje niż tym co dostanę. Chociaż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ParanoidBumblebee: przy rejestracji będzie opcja zgłoszenia się jako wolontariusz. Wolontariusze będą proszeni o pomoc na końcowym etapie, np w sytuacji zaginięcia paczki (było kilka takich rok temu). Generalnie chodzi o sytuację których nie da się rozwiązać, bo najpierw jeśli ktoś się nie wywiąże to będą dobierane nowe pary z osob których para zawiodla
  • Odpowiedz
@wykoPAkA @Reepo: kurde, no ja na przykład jestem w trakcie nabijania 50 postów SENSOWNYCH, bo nie chciałam #!$%@?ć byle czym, a widać że lepiej jakbym se masterchefa pokomentowała jeden dzień czy inny mecz na bieżąco i bym się załapała. Gdyby była opcja do końca rejestracji doklikania 50 postów, to bym je dopisała związując z zainteresowaniami. Nie zrobiłam tego w jeden dzień, od kiedy dostałam potwierdzenie o 50 wpisach, żeby właśnie nie
  • Odpowiedz
@Reepo: Czyli 50 wpisów wystarczy by móc nazwać się użytkownikiem wykopu i wtem można wziąć udział?! Nie każdy siedzi na mikroblogu i postuje swoje dokonania. Lubisz postować - ok, a co jeśli inni wolą się udzielać w komentarzach? Zasady z dupy, bo są np mirabelki które postują dzień w dzień co w danej chwili robią - jakby to kogoś interesowało..
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: a ja miałam nie brać udziału, bo kiedyś się zgłosiłam jako wolontariusz do wykopać ki i wysłałam dwie paczki, a osoba obdarowana nawet nie podziękowała :( żadnego "dzięki", nic, a miała mój numer telefonu bo wysyłałam zdjęcia z pakowania i drogi paczki do paczkomatu. Bardzo mi było smutno i stwierdziłam, że nie biorę więcej udziału w takim czymś. Ale jakoś mnie przekonaliście tym wpisem xD
  • Odpowiedz