Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej edycji wykoPAKI dzieli nas już tylko tydzień. Rejestracja startuje 22 listopada, punktualnie o północy i potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest #wykopaka, to odpowiedź znajdziecie w pierwszym komentarzu pod tym wpisem.

W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, należy spełnić takie same wymagania jak rok temu, tj. min półroczny staż na Wykopie (na chwilę startu), brak bana (w toku zabawy) oraz minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji). Nie ma możliwości warunkowego uczestnictwa, bez spełnienia wymagań. Wyjaśnienie wymagań również znajdziecie w pierwszym komentarzu.

O starcie zabawy przypomnimy Wam jeszcze w kolejnym wpisie, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #wykopaka.

Do zobaczenia za tydzień!
Ekipa wykoPAKI
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej...

źródło: comment_16054701416AlmkdrvCvmrNTnEZvRCAM.jpg

Pobierz
  • 213
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@l_Grela_l: wykopaka nie jest tu po raz pierwszy, miałeś co najmniej rok na nazbieranie tyłu wpisów. Też rok temu jojczałam, że nie mam wpisów, bo się wstydziłam postować, a i więcej stażu było wymagane. W rok nabierałam wpisów, zżyłam się trochę ze społecznością i może ktoś mnie teraz kojarzy. Każdy warunek odsiewa egoistów, którzy przyjdą tylko po prezent i albo nic nie dadzą albo zrobią to po uju.

@wykoPAKA: już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@l_Grela_l: to, że ty jesteś fair nie oznacza, że wszyscy będą
mówię, że jojczysz, bo lubię przesadzać a i twoje 'szkoda' brzmi trochę jakby wykopaka straciła bardzo ważnego potencjalnego uczestnika. Ty w komentarzach dużo o sobie ujawnisz, a ktoś inny tylko skomentuje memy. Organizatorzy nie mają czasu patrzeć kto pisze 'wartosciowe' komentarze, a kto nie, wymyślili takie sito a nie inne i żeby wziąć udział musisz się po prostu podporządkować.

Rozumiem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykoPAKA: żeby tylko nie było jak ostatnio, że zrobiłem specjalnie spersonalizowana paczke za ponad 100zl, a potem zmiana mirka bo mój nie wysłał paczki...
@wykoPAKA a więc po 5 latach uczestnictwa w Wykopoczcie i Wykopace w tym roku nie mogę wziąć udziału. Tak, nie mam 50 wpisów. Za to mam ok 100 komentarzy głównie w tagach #wykopaka i #wykopoczta. Poza tym jest opis, który zawsze miałam odpowiednio długi. Widocznie tylko z wpisów można się czegoś o człowieku dowiedzieć, z komentarzy i opisu już nie.