Wpis z mikrobloga

@panato: Do przełaja nie znalazłem lepszych opon niż All Terrane 33c. W XC będą fabrycznie Rekony Race, więc pewnie je dojeżdżę i spróbuję Ardentów, bo przypominają All Terrane właśnie.

Poza tym All Terrane uszczelniły mi się przy mocnym rozcięciu. Inną dziurę podkleiłem od wewnątrz i latałem do zużycia.
WTB


@teryuu: Mam do czynienia z rowerami, w których się je namiętnie montuje i boki strzelają od samego widoku pompki, a te np. z Rondo (WTB Nano 700x40C TCS Light Fast Rolling) mają gorszą trakcję od Maxxisów All Terrane 33c. Jedynie hamują lepiej. Cała reszta na minus.

Maxxis FTW.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: ej ej, odnosiłem się do obrazka i opon MTB. A jeśli o MTB i opony WTB chodzi to jedynym słusznym wyborem jest high grip i oplot tough, wtedy wszystko jest jak najbardziej ok. Ewentualnie light na przednim kole jeszcze ujdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PI3x0n1i4: w życiu nie jeździłem na gorszych oponach niż trail kingi. Der Baron jest nawet spoko, fajny przewidywalny grip, ale ścianki boczne nawet w wersji protection apex przecinają się od byle czego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: kiepska trakcja w zakrętach, ścianki boczne chyba z papieru bo tak łatwo się przecinają, na mokrym totalny brak przyczepności nawet w mieszance black chili
@teryuu:
Mam je 3 miesiące. Zero przecieków na bocznych ścianach. Co do przyczepności to nie sprawdzałem Króla na przodzie. Z tyłu bez problemów. Najbardziej na plus trakcja na podjazdach. Na minus łatwość z jaką ślizga się bokiem ale tylko na początku. Potem okazało się, że ten "poślizg" jest przewidywalny i da się go kontrolować. Sporo zależy od stylu jazdy.
Jak dla mnie super opony. Jeszcze jedna może nie do końca najważniejsza