Wpis z mikrobloga

Braun jak to klaun nie wolał że szpital to szopka dlatego, że PiS coś #!$%@?ł, tylko dlatego, że uważał że zatrudniani będą statyści do odgrywania ról chorych.

Nie mieszaj tego z lewicą punktującą idiotyzm rządu


@Azaajaszz: Ale twoje dopowiadanie sobie wniosków jest zabawne. Fakt jest taki, że kilka osób to przewidywało a dopowiadanie sobie teraz wniosków po czasie, żeby ci politycznie pasowało jest po prostu głupie. Jak ktoś ma rację to
@wioslarz-umyslow: No bo tak jest.

Lewica zwracała uwagę, że szpital na narodowym to głupota, można to zrobić lepiej, w innym miejscu, tańszym kosztem. Teraz, razem z KO zwraca uwagę na możliwe wały.

Braun mówi, że pandemii nie ma a na narodowym są sami statyści.

I według Ciebie to jest dokładnie to samo xDDDDD
I według Ciebie to jest dokładnie to samo xDDDDD


@Azaajaszz: Twoja manipulacja jest po prostu głupia.
Ja pisałem tylko i wyłącznie o komentarzu dotyczącym szpitala, natomiast przekierowałeś temat na zupełnie inny i wyciągasz wnioski z niego. Jesteś tak politycznie zacietrzewiony, że nawet stwierdzenie prostego faktu musisz zmielić z kaszanką wyborczą.
@Azaajaszz: szur szurem, z takimi ludźmi jak ty nie da się w ogóle rozmawiać. Nawet jakby Kaczyński albo Braun albo (o zgrozo) Godek powiedzieli, że 2+2=4 to też byś wymyślał dziwne argumenty dla których nie mają racji. Ja wolę oceniać po konkretnych wypowiedziach i czynach a nie po zapachu.