Wpis z mikrobloga

  • 1
Cieciowi bo inaczej nie można nazwać tego chama motorniczego z tramwaju linii nr 2 o nr wagonu 2357 bardzo dziękuję za zamknięcie drzwi tuż przed nosem gdy samemu podbiegłem do nich a on w lusterku to widział.

Buraku jeden naucz się kultury i wyrzuć tę słomę z butów bo fakt, że ukończyłeś kurs na motorniczego i masz dzięki temu pracę, nie czyni Ciebie szlachetnym człowiekiem jeżeli szlachetności nie masz chociaż za grosz w sobie.
#mpklodz #lodz
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KAROO w porządku, jeżeli to byłeś Ty i faktycznie przepraszasz to przyjmuje to do siebie mimo tego, że spóźniłem się ale luz, nie ma już sprawy.

Skup się na wieczorze aby to on dla Ciebie stał się dziś przyjemniejszy.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@brakloginuf procedura zamykania drzwi się rozpoczęła tuż przed moją twarzą, a że nie jestem typem, który mimo wszystko wpycha się i ryzykuje zatrzaśnięcie się w drzwiach to cóż, nie mój problem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KAROO robić może i ma, jak każdy z nas i tak mam taką cichą nadzieję, że przeczyta albo ktoś w pracy z kolegów mu powie, że był wpis o nim.

On jest na moich usługach, a nie ja na jego.
Z podatków, samorząd finansuje w naszym mieście w coś około 90% funkcjonowanie transportu miejskiego, dodatkowo wykupuje bilet miesięczny i to ja jestem tutaj klientem-pasazerem korzystającym z usług jakie mi ten o to
  • Odpowiedz
@msbtdc: nie no, wiadomo, przecież się z tobą nie spieram i przyznaje ci rację :) bardziej chodziło mi o to, że to nie to miejsce aby dotarło do adresata, jeśli masz taką potrzebę bardziej powinieneś napisać na mejla mpk, pewnie jakiś kontakt mają do takich spraw ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KAROO oczywiście :) i dziś to uczynię ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. A napisałem tutaj ponieważ jest parę osób co w łódzkim mpk robi i miałem małą nadzieję na to, że przekażą to wiadomość do odpowiedniego motorniczego ()
  • Odpowiedz
@msbtdc: takich sytuacji jak Ty przeżyłeś codziennie jest przynajmniej kilkanaście jak nie kilkadziesiąt.
Czy to wiadomość e-mail czy kontakt telefoniczny i tak nic nie zmieni, sprawa zatrzyma się i nawet "winny" motorniczy się nie dowie :) a to że tutaj są ludzie z MPK to tylko pod nosem będą się śmiać że kolejny "frajer" się rzuca bo mu zamknięto drzwi przed nosem i "jaśnie Pan" nie może poczekać 5 minut na
  • Odpowiedz
bardzo dziękuję za zamknięcie drzwi tuż przed nosem gdy samemu podbiegłem do nich


@msbtdc: Takich spóźnialskich jak Ty jest masa, którzy myślą, że motorniczy specjalnie zamknął mu drzwi przed nosem, a on po prostu ma możliwość przejechać na zielonym świetle.

Gdyby został i poczekał, to prawdopodobnie przejechałby dopiero przy kolejnym cyklu, a to oznaczałoby spóźnienie nie tylko Twoje, ale 20 innych pasażerów i tramwaju względem rozkładu.
  • Odpowiedz