Wpis z mikrobloga

@Bartisss: Pułkownik Krzysztof Pakulski - ordynator chirurgii szczękowej w szopitalu wojskowym na Weigla, prowadzi też prywatną praktykę na Zwycięskiej. Robi co kto nie umiał. Pozbyłem się dwóch ósemek u niego. Da się nawet na NFZ ale nie jest to łatwe - pierwszego dnia miesiąca, koniecznie zaraz po otwarciu, idziesz koniecznie osobiście się zarejestrować i czekasz 1.5 miesiąca na termin. Prywatnie z terminami dużo lepiej, ale zdecydowanie tanio nie będzie.
@Bartisss: http://www.city-dent.pl/ - Piotr Ptak (Zaporoska 39a). Od lat u niego robię (mądrości to usuwałem dwa na raz - góra i dół), robiłem koronkę, ogólnie jak pierwszy raz przyszedłem dawno temu to poprawki po innym dentyście (źle wypełnione kanały itd. Inna sprawa, że uczciwy facet, dokładnie później opowiada co jak pilnować, jak dbać o ranę/jak robić żeby nie było "suchego zębodołu" itd. (fascynat zawodu). Bardzo dobrze wyposażone gabinety. Jakbyś się rejestrował
Pułkownik Krzysztof Pakulski - ordynator chirurgii szczękowej w szopitalu wojskowym na Weigla, prowadzi też prywatną praktykę na Zwycięskiej.


@efceka: też słyszałem legendy, że wysyłają do "pułkownika" specyficzne/trudne przypadki.