Wpis z mikrobloga

Mam pytanie o podciąganie nachwytem. Jestem w stanie zrobić 3 serie po 10 powtórzeń. W pierwszej wszystko jest ok a w następnych przy 7 lub 8 powtórzeniu zaczynam oszukiwać żeby zrobić powtórzenie. To kombinowanie zaczyna się w momencie gdy oczy zrównają się z drążkiem i mam jeszcze do "przebycia" drogę nad brodę. Jakie mięśnie wzmocnić aby usprawnić końcówkę podciągania? Jakie ćwiczenia pomogą rozwiązać problem? Niestety nie mam dostępu do siłowni więc proszę o jakieś ćwiczenia, które można zrobić w domu (mam hantle, krótki gryf). Ktoś coś wie, albo może jakoś naprowadzić na trop? A może wystarczy robić jak najczęściej podciąganie i jakoś to pójdzie? Jeśli wydłużam przerwy między seriami z 2 do 3 minut jest trochę lepiej ale nie chcę przedłużać przerw bardziej. Waga 82kg
#mikrokoksy
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grzeszabrze: mi najbardziej pomogło podwieszenie 5 kg i robienie na 7 ruchów, nawet wymuszonych i oszukanych. Po jakimś czasie ściągasz 5 kg i dziwisz się, jak łatwo i czysto technicznie wchodzi 10 ruchów bez obciążenia.