Wpis z mikrobloga

Kanadyjska aktorka wyznaje, że jest transpłciowa i prosi żeby zwracać się do niej męskim imieniem

Normlany człowiek: Hmm, dziwne to no ale skoro tak się czujesz to spoko, powodzenia w życiu Elliot

Debil: Co masz w gaciach? Co masz w dowodzie?! Ej znacie ten dowcip z helikopterem?

#ellenpage #lgbt #bekazprawakow
  • 57
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia pytanie to nie wywód.
Nie mam 10 minut na sluchanie czegos co można wyjasnic 1 zdaniem. Sa ludzie identyfikukacy sie jako koty, jako syreny, jako dzieci, jako martwi czy jako niewidzialni. Proponuje najpierw poszerzyc horyzonty a potem innym zarzucać niewiedzę.
  • Odpowiedz
Jak nie rozumiesz, nie chcesz się ani trochę zagłębić w temat to po prostu daj innym ludziom żyć jak chcą. Widzisz że jest ktoś kto wygląda jak kobieta ale chce żeby zwracać się do niego męskimi zaimkami, to zrób to. U ciebie to nic nie zmienia, a jemu będzie milej.

Przypomnę tylko ze podobnym "potwierdzonym faktem naukowym" byla lobotomia, upuszczanie krwi i ze żydzi sa gorsi


@Ziutek_Grabaz: Bzdura, upuszczanie krwi było
  • Odpowiedz
@Stepanakert wszystko co napisales pasuje do zmiany plci bo medycyna dalej jest w powijakach, teorie o plciach mozgu itp juz powoli zaczynaja byc i wkrotce calkiem zostana odrzucone przez srodowiska naukowe, a ze to jest temat bardziej polityczny niz medyczny to chyba oczywiste.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz:

Ale wytrwale próbujesz zabłysnąć.

Tu nie ma kompletnie porównania z lobotomią czy upuszczaniem krwi. Te zabiegi to było błądzenie po omacku. Nikt nie miał rzetelnej wiedzy, dlaczego one rzekomo "działają".

Natomiast w przypadku transseksualizmu doskonale wiemy z jakich powodów on powstaje. Po raz kolejny odsyłam do filmiku który wrzuciłem.
I polecam książkę o lobotomii "Eksperyment" Luke Dittrich. Warto poszerzyć wiedzę również na ten temat. Ale domyślam się, że nie masz
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia absolutnie nie probuje blysnac, raczej sie czegos dowiedziec, ale widze ze zle trafilem skoro zamiast podlinkowac te naukowo potwierdzone fakty ciagle namawiasz do ogladania flimiku nagranego przez niewiadomo kogo i niewiadomo na jakiej podstawie
  • Odpowiedz