Wpis z mikrobloga

#wykopaka
#pokapake

Ta zabawa to jest szaleństwo. Właśnie odebrałem wykopakę od @niepowtarzalny-dwa Bardzo, ale to bardzo dziękuję.

List pisany na maszynie to majstersztyk. Retro list idealnie nawiązuje do retro aparatu. Taaaak kur... dostałem aparat Zenit E. Zbieram szczękę z podłogi. Do tego rolka filmu. To jest szaleństwo. Zimniutki monsterek na ostudzenie wrażeń, ale ale nie byle jaki. Cuba - libre. W zestawie jeszcze kubek termiczny w kształcie obiektywu. Wszystko osłodzone słodyczami. Jestem w mega pozytywnym szoku.

Mam nadzieję, że Ty @niepowtarzalny-dwa również otrzymasz tak zajebistą paczkę jaką mi złożyłeś.
Pobierz rumapark - #wykopaka 
#pokapake 

Ta zabawa to jest szaleństwo. Właśnie odebrałem ...
źródło: comment_1607331361DgyjSzAtQBU5D2AWDlSstB.jpg
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oknie: ja jestem jednym z nich. Chciałem kiedyś kupić analog ale nie mogłem się za to zabrać. Teraz mam mega klasyka. Na pewno na jednej rolce filmu się nie skończy
Pamiętam jak w 90tych do klasy w podstawówce dołączył taki polski niemiec- Zebastian
Jak były mikołajki to zawsze każdy chciał żeby to on nas wylosował bo dawał jakieś spidermany czy inne tam zachodnie wypasy.
Reszta zadawalała się mandarynkami, podłużnymi cukierkami z zeszłorocznej choinki i włoskimi orzechami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rumapark: aparat jak kupiłem przyszedł niesprawny. Nie działał spust migawki. Gdy udało mi się to naprawić, zauważyłem że nie podnosi się lustro. Przestawiłem trochę jedno koło zębate od mechanizmu i napiąłem bardziej sprężynkę od podnoszenia. Jedyny minus jest taki, że zaraz po zrobieniu zdjęcia lustro zostaje w górze, ale opada, jeżeli przewiniesz film do kolejnej klatki.