Wpis z mikrobloga

#wykopaka
#pokapake

Ta zabawa to jest szaleństwo. Właśnie odebrałem wykopakę od @niepowtarzalny-dwa Bardzo, ale to bardzo dziękuję.

List pisany na maszynie to majstersztyk. Retro list idealnie nawiązuje do retro aparatu. Taaaak kur... dostałem aparat Zenit E. Zbieram szczękę z podłogi. Do tego rolka filmu. To jest szaleństwo. Zimniutki monsterek na ostudzenie wrażeń, ale ale nie byle jaki. Cuba - libre. W zestawie jeszcze kubek termiczny w kształcie obiektywu. Wszystko osłodzone słodyczami. Jestem w mega pozytywnym szoku.

Mam nadzieję, że Ty @niepowtarzalny-dwa również otrzymasz tak zajebistą paczkę jaką mi złożyłeś.
Pobierz rumapark - #wykopaka 
#pokapake 

Ta zabawa to jest szaleństwo. Właśnie odebrałem ...
źródło: comment_1607331361DgyjSzAtQBU5D2AWDlSstB.jpg
  • 61
Zabawne, że więcej frajdy sprawiło mi to, że jakiś fajny mirek się postarał i wysłał coś innemu fajnemu mireczkowi i ten się cieszy, niż gdybym sam dostał równie fajny prezent.

Nie wiem, może jestem rąbnięty, ale lubię jak ktoś się postarał, a ktoś to docenił. To jest takie "pełne". Ale dość tego, bo zasugerują nam jeszcze trójkącik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zestawie jeszcze kubek termiczny w kształcie obiektywu.


@rumapark: Dostalem taki na urodziny od kumpla. Jak rozpakowywalem to mi szczeka opadla. Jak podnioslem to juz wiedzialem ze to nie obiektyw :) Kumple w robocie byli zdziwieni co mi sie z obiektywem stalo ze sie zepsul (mialem dekielek tylko przylozony i wygladalo ze obiektyw jest rozwalony :))