Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który też nigdy ich mieć nie chce. W domu cisza, spokój i porządek, żadnych wrzasków, krzyków, i porozwalanych wszędzie zabawek i śmieci, tylko ja i moja ukochana @Sandrinia () Kiedy chcemy to sobie wychodzimy, kiedy nie chcemy to sobie piwniczymi cały weekend i się opierd*lamy, cały czas wolny dla nas, pełny relaks. A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać. Tak właśnie trzeba żyć, mówię Wam Mirki, Mirabelki, nie dajcie sobie wmówić że potrzebujecie dziecka jak go nie chcecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#childfree #antynatalizm #czujedobrzeczlowiek #jestwpyte
Zgrywajac_twardziela - Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który ...

źródło: comment_1607498631qWdYZSDKlNRJYtLYE72mzZ.jpg

Pobierz
  • 451
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Zgrywajac_twardziela: same here
W domu cisza i spokój, jedyny smród to z kociej kuwety.
Czas na hobby, zresztą nie tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robimy co chcemy, polecam.

Najlepszy jest ból dupy dzieciorobów, ale nie tych z Mirko, to anonimowe cioty xD tacy co przychodzą na kawę i robią oczy, że się powodzi, gdzie oni żyją w kawalerce w stanie opłakanym, dziecko z wpadki zaraz po ślubie.
@somskia bo Polak Mirek cebulak, to taki robak, że jak ma #!$%@?, to chcę żeby inni nie mieli lepiej od niego tylko w tym samym głównie po uszy tkwili. Ja mam dwójkę i czasem zazdroszczę takim singlom. Jezuuu jak ja chciałbym się wyspać, zostawić gdzieś kaszojady na weekend i z żoną wyjechać w Bieszczady. Pociesza mnie myśl, że skoro mamy takie czasy, to niektórzy też mają podobnie, bo jestem polakiem cebulakiem (