Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który też nigdy ich mieć nie chce. W domu cisza, spokój i porządek, żadnych wrzasków, krzyków, i porozwalanych wszędzie zabawek i śmieci, tylko ja i moja ukochana @Sandrinia () Kiedy chcemy to sobie wychodzimy, kiedy nie chcemy to sobie piwniczymi cały weekend i się opierd*lamy, cały czas wolny dla nas, pełny relaks. A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać. Tak właśnie trzeba żyć, mówię Wam Mirki, Mirabelki, nie dajcie sobie wmówić że potrzebujecie dziecka jak go nie chcecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#childfree #antynatalizm #czujedobrzeczlowiek #jestwpyte
Zgrywajac_twardziela - Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który ...

źródło: comment_1607498631qWdYZSDKlNRJYtLYE72mzZ.jpg

Pobierz
  • 451
@Zgrywajac_twardziela: Popieram. Jestem 10 lat starszy i za nic nie chce zrezygnować ze spokoju ducha, czasu i pieniędzy. Patrząc jak daleko oddaliłem się od rodziców, jakoś nie mam ochoty na wysiłek wychowawczy, którego skutkiem będzie dzieciak, któremu nauczyciele i koledzy poopowiadają głupot a w buncie młodzieńczym będzie mnie katował Disco Polo jak ja kiedyś rodziców metalem... Dziękuję, nie.
Ale jest ważniejszy powód - jesteśmy ostatnim pokoleniem, które żyje w miarę normalnie
Nie ma nowych obywateli, nie ma nowych pracowników, kraj jest coraz słabszy. To oczywista oczywistość, nie ma w tym nic niemoralnego.


@Cierniostwor: Niemoralne jest opieranie gospodarki i systemu emerytalnego na ciągłym przyroście naturalnym. Nie wiem czy się ostatnio rozglądałeś, ale ludzi na świecie, a nawet w Polsce jest za dużo. Pochłaniamy wszystkie dostępne zasoby - to nie może trwać w nieskończoność. Jaki kraj chcesz zostawić swoim dzieciom? Kraj bez mieszkań? Gdzie
@Sandrinia: to nie jest wątek "o jak wspaniale być w związku z cudowną kobietą" tylko "o jak wspaniale jest nie mieć dzieci". Co robicie w wolnym czasie to nie moja sprawa i pod kołdrę Wam nie zaglądam, ale sami się "chwalicie"

A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać

to też wiele o OPie mówi. Poważnie, to ma być jakiś argument za
@somskia no a dlaczego Wy musicie tym tak epatować ? Uważacie się za lepszych, że nie macie dzieci ? Nie widzę tu co chwilę postów ludzi którzy wklejają jak to cudownie mieć dziecko, a pewnie niejednokrotnie są takim życiem zachwyceni jak Wy Waszymi w przeciwieństwie do postów lizania się po jajach z braku potomstwa ;) ja mam dziecko chociaż byłem typem imprezowicza to mam Je z wyboru. Życie zmienia się o 180