Wpis z mikrobloga

Może i Immobile w obecnej formie zaraz dostanie kartę TOTW, które będzie lepsza i może i nawet tańsza, albo podobna w cenie do tego SBC. Może i nie dostanie na nią upgrade. Może i ten upgrade w porównaniu do złotej karty jest niewielki. Ale i tak jaram się jak #!$%@?, bo od fify 17 to moja podstawowa strzelba, a jego gold card strzelił jakoś 150 bramek w 120 meczach dla mojej drużyny w tej edycji fify.

Gdy ktoś ma skład bazowany na Serie A to jego karta to must-have. Jest wszędzie, strzela wszystko i jest szybszy niż się wydaje, zwłaszcza z engine.

#fut
Currrywurst - Może i Immobile w obecnej formie zaraz dostanie kartę TOTW, które będzi...

źródło: comment_1607509660u3YxMX109clFFtFyZs3DXm.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@chim3ra: Kolarov na zmianę w 1 minucie i za niego niewymienny Mendy. Dywizja 6. Nie jest dobrze, nie jest też źle. Mogę powiedzieć że jest średnio, czyli zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gosolution: od tego jest Costa i Lozano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Currrywurst gram serie a, Immobile mi sie dobrze gralo ale mertensem jeszcze lepiej. Najlepszy dla mnie napastnik w serie A to martinez, correa z koncem tygodnia dostanie upgrade do 86. Na SP/SPD Kessie to jest must have a jeszcze jak milan przejdzie grupe to dostanie upgrade do 84, juz teraz jest kotem.

Costa jest slaby, najlepszy dla mnie to deulofeu, calhanoglu/insigne zmiennicy.

Immobile TOTW oczywiscie stestuje ale przedewszystkim chce wymienic donnarumme na
meuq - @Currrywurst gram serie a, Immobile mi sie dobrze gralo ale mertensem jeszcze ...

źródło: comment_1607520042yB7blnRlnOYAI2lIDM4rR2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@vuas tak gralem na ŚPO caly czas nim kupilem gomeza pare dni temu. Bardzo, bardzo dobry ale chcialem przetestowac gomeza.
  • Odpowiedz