Wpis z mikrobloga

@typbezkasy95: Za dużo na marketing? Typie co ty #!$%@?, jak gra się zwróciła w preorderach. Dla korpo takich jak CDR liczy się tylko kasa, więc wydanie góry forsy na marketing to był strzał w dziesiątkę. Co innego, że utracili wizerunkowo, ale kogo obchodzi wizerunek? Za 3 lata puszczą wieśmaka 4 i też się pewnie zwróci, bo ludzie mają krótką pamięć. Poza tym jakby wizerunek się liczył to takiej EA by już
Co innego, że utracili wizerunkowo, ale kogo obchodzi wizerunek? Za 3 lata puszczą wieśmaka 4 i też się pewnie zwróci, bo ludzie mają krótką pamięć. Poza tym jakby wizerunek się liczył to takiej EA by już dawno nie było, a się trzyma bardzo dobrze mimo swojej #!$%@? polityki i opinii najgorszej firmy gamingowej.


@spaduwa_mam_robote: żebyś się nie zdziwił, a co do EA to oni istnieją tylko dlatego że mają licencje lig
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KondominiumKatoSocjalistyczne: pomijając promowanie kobiet na siłę, co jest rakiem, go nie dziwi mnie zatrudnianie obcokrajowców. Polska to nie Francja gdzie masz od metra doświadczonych ludzi robuacych gry,.szczególnie teraz jak się tak wiele firm rzuciło na giełdę ciągnąć hajs od frajerów przez ipo.
Chcesz mieć doświadczonych liderów z innymi produkcjami w CV, jak nie masz Polaka to bierzesz zagranicznego. Normalne.
@spaduwa_mam_robote: grzeczniej typie, no zgadzam się. liczy się kasa, fajnie, że można też zrobić babe z fajfujsem. to są ważne istotne elementy, a nie jakieś optymalizacje niepotrzebne. i tak, za duzo w marketing. lepiej by im wyszło, żeby część tej kasy przeznaczyć na pracowników, ale nie, mamy kijanu rivsa!