Wpis z mikrobloga

Jakieś opinie o dostawcy internetu OSTNET chętnie usłyszę. W szczególności na światłowodzie. Awaryjność, realne prędkości i pingi, kontakt z klientem?
#isp
#rzeszow
  • 11
  • Odpowiedz
@akcjape: Awaryjność siły wyższe, z 2x przez 10 lat neta wywaliło, rzecz uważam za naturalną. Prędkość po kablu masz taką jaką w umowie. Ping nie rozumiem pytania. Kontaktu nie musiałem stosować, bo jest wszystko tak jak ma być ¯\_(ツ)_/¯
Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale umowa na udziałowca i problemów prawie żadnych.
  • Odpowiedz
@akcjape: u mnie był taki problem, że czasem koło południa zaczynały skakać pingi (prawdopodobnie wina nauki zdalnej) i nie dało się pracować przez zdalny pulpit. Odkąd się przesiadłem na laptopa firmowego to już nie siedzę na RDP. Poza tym nie mam zastrzeżeń, prędkość stała, na kablu ciągnie tyle ile w umowie, awarii dotychczas nie doświadczyłem.
  • Odpowiedz
@arkadi2020: @Sqb1911:

Z 30 lat temu jak firma powstawała i ciągnęła linie telefoniczne na słupach w okolicy Tyczyna/Błażowej to ludzie wpłaciali za to kasę i stawali się udziałowcami w spóldzelni. No i po dziś dzień Ci ludzie mają przywileje typu darmowe rozmowy w święta na Europe, USA itp czy właśnie lepsze ceny na usługi.

A net chodzi prawidłowo, jest jeszcze kablówka jak coś.
  • Odpowiedz
@akcjape: To ten z Tyczyna? Miałem za młodości jak jeszcze oferowali chyba 512 kbps za 45 pln. Bezawaryjnie go wspominam. Zmienne Ip i szybko resetujący modem sprzyjał w tamtym czasie na dvhk :P
  • Odpowiedz