Wpis z mikrobloga

Czy Thanos tutaj to tej sam Thanos na #lurker?

Pod względem wizualnym i funkcjonalnym świetna robota, Michau powinien się uczyć, ale społeczność tam obecnie zgromadzona jest bardzo, hmm, że tak to ujmę, specyficzna, i to raczej nie w najlepszym tego słowa znaczeniu. Mimo wszystko będę się starał odwiedzać, coś udzielać, bo uważam, że Wykop potrzebuje solidnej alternatywy. Oby w lepszą stronę to szło, a na pewno wszystkim wyjdzie na dobre ;-)
  • 15
@Enviador: Ja to się zaraz będę musiał na Lurkerze ukrywać, bo już usłyszałem, że jestem "prowokatorem" i #!$%@? mnie "niechęć do Kościoła". Dlaczego? Bo stwierdziłem, że w kościołach w trakcie świąt, przy tłumach, jakie tam się pewnie pojawią (a pojawiają się rok w rok), będzie niebezpiecznie i zagrożenie zarażeniem się COVIDem będzie wysokie, a nawet wyższe niż w sklepach, w których będzie panowała świąteczna gorączka. Oczywiście swoją opinię starałem się uzasadnić
@TAKATA_: Portal jak portal - dla wszystkich. Nadal jednak rzeczywistość jest taka, że głównie zgromadzili się tam ludzie o bardzo skrajnych poglądach, a punktowanie tych poglądów spotyka się z niesamowitą agresją, epitetami, obrzydliwą erystyką, itp.