Wpis z mikrobloga

hej, mam problem z moim MI9 lite
Problem mnie już strasznie wk82#&!#wia, ale na razie staram się to jakoś naprawić.
Przez cały czas mam podłączony poprzez bluetooth zegarek Garmin - sparowany z garmin connect. Kiedy dodatkowo podłączę i sparuje licznik Garmin Edge zaczynają się problemy.
WiFi kompletnie przestaje działać. tzn. samo WiFi działa, ale w jakiś sposób coś się psuje i telefon nie jest w stanie załadować żadnej strony www, gmail nie jest w stanie pobrać maili.
Sprawdzałem speedtestem - ledwo 0,5/0,25 mbps. Laptop który stoi obok telefonu wyciąga 90/10 mbps. Nie jest to problem z moimi urządzeniami sieciowymi w domu, ponieważ w pracy mam ten sam problem - z routerem mobilnym na kartę sim też tak się dzieje.
Internet z GSM działa normalnie...
Jest sposób żeby to chwilowo naprawić ("Zresetuj Wi-Fi, sieci komórkowe i bluetooth" w ustawieniach), ale po tym jak podłączę licznik probnlem znowu wraca...
Ktoś miał taki problem? Dodam, że wcześniej tego problemu nie miałem - po którejś z aktualizacji tak zaczęło się dziać...
mam też problem z słuchawkami BT, ale z tego co widziałem to powszechny problem...
#xiaomi #mi9