Wpis z mikrobloga

CyBeRpUnK jEsT zAbUgOwAnY, tymczasem Wiedźmin 3 gra która ma #!$%@? 5 lat i jest niedopracowana. Jestem #!$%@?, gra robiona na 100%, wszystkie zapytajniki, misje poboczne, szybkie podróże, karty no nawet zbierałem książki. Po pokonaniu Dzikiego Gonu wysrywa mi że nie zrobiłem misji którą na samym początku gry się robi XD
#wiedzmin3 #wiedzmin #cyberpunk2077 #gry #grypc
Monetkouer - CyBeRpUnK jEsT zAbUgOwAnY, tymczasem Wiedźmin 3 gra która ma #!$%@? 5 la...

źródło: comment_1609122689a1HkNhJ0ThVBPZC4WhzN0U.jpg

Pobierz
  • 16
@Monetkouer: no bo w cyberpunku to jest inny poziom xD sam przed premiera mialem podejscie ze w dzisiejszych czasach nie mozna zanizac oceny przez bygi bo ocena zostanie a spaczuja bledy w 2 tygodnie. Bardzo sie na tym przejechalem. Nigdy nie widzialem tak zabugowanej gry wlaczajac w to fallouta 76 i gry z early accesu, kompletnie inny poziom. Pod koniec gry musialem wczytywac wczesniejsze savey srednio co 10 minut bo sie
@okboomer: A to ciekawe, bo widzisz, jedyny błąd z jakim się spotkałem, w CP to było jedzenie 4 pałeczkami naraz przez Jacka na początku gry, przez 63h tej gry nie miałem więcej błędów. Na pewno graliśmy w tego samego CP?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Monetkouer: nie ma gier bez bugów, a już w szczególności tak dużych jak wiedźmin. No zadanie jest w nieudanych, ale nic to chyba nie zmienia poza samym faktem bycia w nieudanych, jak cię to kłuje w oczy to pewnie jakąś komendą czy czymś da się poprawić, skoro to wersja pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja robiłem 100% na PS4 i jedyny błąd który pamiętam to niektórzy kupcy
@okboomer: Przez moje 9 podejść do W3 zliczył bym tych błędów tyle że mógłbym z tego całkiem inną grę ukleić. Najbardziej podobał mi się zgliczowany statek Radowida, ni na to wejść a jak się zbliżałeś to cię zabijał, czy chociażby młyny w Tusą które zamiast wiatraków miały zbitkę gówna bo się ładowało 3 lata i 5 tygodni
@Monetkouer: grałem pierwsze podejście 70h i nie miałem praktycznie bugów które były game breaking, teraz robię drugie i zdarzyło mi się już takich kilka xD a mam dopiero ledwo ukończony prolog. Zastanawiam się co może to powodować, gra teoretycznie po patchach powinna działać lepiej, więc wcześniej miałem szczęście albo coś na to wpływa.