Wpis z mikrobloga

Przerobiłem Duolingo i chciałem nauczyć się nowego słownictwa. Pobrałem więc #anki oraz listy słówek od A1 do B1 z instytutu Goethego. Jakie macie ustawienia odnośnie kart w apce na Androida? Domyślne coś mi się nie podobają i chciałem skorzystać z https://woofla.pl/przewodnik-po-anki/, ale tyczą się one poprzedniej wersji programu.
Znacie jakieś inne ciekawe materiały online do nauki niemieckiego? Easy / Slow German znam.
#niemiecki #naukajezykow
  • 5
Polecam korzystać z quizleta. Można znaleźć ciekawe zestawy słówek w postaci fiszek. Możesz również zaobserwować profile z materiałami o języku niemieckim, na Instagramie :) W trakcie codziennego scrollowania można trafić na coś pomocnego
@niemieckina6: W Anki też tworzysz własne zestawy, więc...
@1234ED Różnica jest taka, że Quizlet ma więcej bajerów od razu dostępnych, ale jest płatny, by móc z tego wszystkiego korzystać. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa synchronizacji między aplikacjami a stroną. Anki jest całkowicie darmowe, ale mniej atrakcyjne graficznie, a żeby z tego korzystać musisz wpierw się tym programem pobawić i go poznać.