Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu amerykański policjant w trakcie nadużycia siły, które skończyło się morderstwem czarnoskórego obywatela.

Czy jestem socjopatą jeżeli mam już w dupie to co robi PiS i bawi mnie ten nagły zwrot nastrojów społecznych w drugiej połowie 2020 roku, tak jakby to było jakiekolwiek zaskoczenie kto nami rządzi tyle czasu? Nagle #!$%@? się wszyscy przebudzili łącznie z polskimi raperami na czele, **** i te sprawy xD

- ostrzegałem przed PiSem i Korwinem w eurowyborach 2014
- ostrzegałem przed przed Dudą w 2015
- ostrzegałem przed PiSem w parlamentarnych 2015
(tu już należy zamienić słowo ostrzegałem, bo to było po 3 latach ich rządów)
- tłumaczyłem przed wyborami samorządowymi 2018, dlaczego różne zasrańce, typu Jaki itp. to fatalny pomysł - i był lekki powiew nadziei, dzięki dużym miastom - szkoda, że sejmiki i wsie skończyły klasycznie
- prosiłem przed eurowyborami 2019, aby wszyscy sobie przemyśleli dokąd nas zaprowadzi przewaga pisowskiej reprezentacji w UE
- błagałem wszystkich przed parlamentarnymi 2019, aby nas nie skazywali na kolejne 4 lata tej męki i pomyśleli logicznie jakim tworem jest Konfederacja
- osobiście zaangażowałem się w kampanię Trzaskowskiego, który pomimo wielu dzielących nas poglądów był pragmatyczną opcją (taki polski Biden) i ostatnią nadzieją na uwolnienie się z pisowskiej Kimury (przypominam, że było to raptem pół roku temu - po pierwszej fali epidemii i wszystkich towarzyszących jej licznych kontrowersjach) - i co? Gówno #!$%@?. 10 mln głosów na najbardziej żenującą pacynkę III RP. Na człowieka, który nie zasługuje nawet na uścisk dłoni. Tylko dlatego, bo geje źli, a tu jest POLSKA xD

(po drodze zmarnowałem kilka lat życia, znosząc krzywe spojrzenia, bo ostrzegałem przed Orlenem, Trumpem, tłumaczyłem różnice między TVN a TVP, Wyborczą a Karnowskimi, popierałem masę protestów: kobiet, nauczycieli, medyków, KOD-y, LGBT, niepełnosprawnych itd. W sumie to za dużo tego, nie chce mi się pisać)

I wiecie co? Jako zwykły szarak, który być może po prostu jest odrobinę bardziej wyczulony na wszechobecny bullshit niż przeciętny prawak, spoglądam sobie na tę przepełnioną politycznym symetryzmem i zepsuciem obecną rzeczywistość w Polsce - i wiem, że to wszystko do niczego nie prowadzi. Mało tego - będzie coraz gorzej.

Patrzę na jakieś Wojny Idei, anty-covidowców, Hołownię.

Patrzę na „lidera” opozycji, który straszy „socjalizmem”, próbując trafić do zagubionego męskiego elektoratu 18-29, fascynację dzieciaków korporacjami, miliarderami, konsumpcjonizmem, Balcerowiczem (pozdro #antykapitalizm)

Widzę młodych chłopaków, którzy chwalą się, że będą strzelać w sylwestra, bo #!$%@?ć bambinizm, aby zademonstrować swoją sztuczną męskość.

Widzę ludzi, którzy nie widząc ani jednego murzyna w życiu, a Amerykę tylko w serialach, wstawiają rasistowskie memy z Floydem, bo myślą, że cokolwiek rozumieją na temat problemów rasowych w USA.

Widzę ludzi, którzy nieświadomie wstawiają screeny troll kont z twittera imitujących wpisy nastolatek, myśląc, że są bystrzejsi od nich.

Widzę ludzi, którzy przez swoje niedowartościowanie i kompleksy wyzywają innych od cuckoldów i julek, a ze względu na frustrację seksualną, wartość drugiej osoby oceniają na podstawie ilości jej partnerów.

Widzę, że według niektórych, uosobieniem zapaści cywilizacyjnej jest Netflix i to, że główną rolę w serialu o szachach odegrała kobieta.

Podsumowując to co napisałem, a to tylko ułamek moich obserwacji - widzę, że jesteśmy w ciemnej dupie, a PiS to dopiero początek. To społeczeństwo nie zasługuje na jakąkolwiek inicjatywę obywatelską i jest skazane na wieczny podział. Nie da się mu pomóc.

Teraz #!$%@? tłumaczyć tumanom kolejne 5 lat, że to „Julki” - pominąwszy ekscentryzm niektórych przypadków - mają tak naprawdę rację, a nie oni z ich alt-rightową papką xD jak dopiero co załapali po jakichś dwustu latach, że PIS ZŁY i TVP =/= TVN (i to nie wszyscy w dodatku xD)

Ja już odpadam. Pozdro dla osób, które nie zagłosowały na PiS i Dudę w 2015.

***** falubaz

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #polityka
Tywin_Lannister - Na zdjęciu amerykański policjant w trakcie nadużycia siły, które sk...

źródło: comment_16092352150Ki0966rAyhjEDhesBGk88.jpg

Pobierz
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Tywin_Lannister: masz racje, szkoda strzępić ryja, do tych samych wniosków dochodzę.
Czas przestać się interesować polityką, zamknąć na newsy, patrzeć tylko i wyłącznie na siebie i swój portfel. Mieszkać tu póki się opłaca, jak przestanie albo zamordyzm przeważy korzysci finansowe, to zamieszkać gdzie indziej i tyle, bez większych sentymentów, ostatni gasi światło.
@Tywin_Lannister: Trzaskowski był zła opcja tak samo jak Duda, PiS, czy inne partie które liza sobie dupe od picia wódki w Magdalence.
A murzyn był naćpany więc umarł to umarł, jego wina że był niegrzeczny wobec policji.
Ale zapomniałeś też wspomnieć o tym murzynie co strzelił w głowę białemu dziecku w USA.
A PIS, PO,PSl, Biedroń czy reszta partii w Polsce to sprzedawczyki naszego kraju.
Gdyby lewica czy prawica była polska,
@Formbi: W roku 2006 opublikowano wyniki obszernej analizy wskaźników międzyrasowej przemocy w 91 amerykańskich miastach (zobacz rejestr) z murzyńską populacją liczącą więcej niż dwa tysiące mieszkańców. W agregatowej kategorii przestępstw uwzględniono: zabójstwa, gwałty, wymuszanie seksu oralnego, natarczywe obmacywanie, rozboje, wszelkie napaści (z użyciem i bez użycia groźnego narzędzia), porwania oraz szantaże. Zgodnie z prognozami, wskaźnik przemocy popełnianej przez białych na czarnych (UWAGA: do białych zaklasyfikowano także latynoskich podejrzanych) wyniósł zaledwie ~6
@Tywin_Lannister: na polskim podwórku też mieliśmy przykład morderstwa dokonanego przez policję na młodym chłopaku. I co? I nitk nie dawał o to #!$%@?. No i pojawiały się głosy, że wszystko spkko, przecież był cpunem, to można.
W USA PRZYPADKIEM podczas interwencji umarł czarny gangus i w Polsce od pół roku dostają #!$%@?. #!$%@?, że są tam na porządku dziennym dużo gorsze akcje, że giną tam niewinni obywatele obu ras
@Tywin_Lannister: poza tym to zabawne, jak ogromne #!$%@? dają Polacy, o to co się dzieje w USA, jak przejmują się czarną społecznością, która w większości jest dużo bardziej uprzywilejowaną grupą, niż polaczek z byłego komunistycznego gównokraju, a jak bardzo w dupie mają resztę świata. U Palestyna, Białoruś, Ujgurzy, Hong Kong, ogółem to co się dzieje w Chinach - jest tyle gówna na świecie, którym warto się zajmować, a my najbardziej przejmujemy
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: przenoszenie problemów z państw-imperiów kolonialnych na kraj który był kolonią. A przecież polacy mają więcej wspólnego z czarnymi niż z brytyjczykiem czy holendrem, pojęcie biały murzyn nie wzięło się z niczego. Średnia IQ mniejsza niż na zachodzie, bieda, rozwarstwienie społeczne (bogaty polak patrzy z pogardą na biednego tak jak wśród większości czarnoskórych społeczności) i obwinianie innych za swoje położenie. My obwiniamy niemców, żydów i ruskich, a czarni białych
@Tywin_Lannister: Trafność twoich słów świetnie potwierdzają komentarze pod postem. Murzyn sam umarł; Trzaskowski to samo co PIS, nie ma polskich partii tylko obcy interes; murzyny też dzieci biją, po co te stany, polską się zajmij, a nie... itd itd Szerszy kontekst jest nieosiągalny dla większości, bo wymaga treningu od pierwszych lat nauki. Nie treningu wspolzawodnictwa i znajdywania obszarów do pompowania ego, tylko współpracy, empatii, komunikacji i zaufania. No ale świat na
podejrzewam o satyrę

@Tywin_Lannister: ale ogarniasz, że można być lewakiem, można #!$%@?ć pis, a jednocześnie mieć bekę z reakcji świata na przypadkową śmierć przestępcy? Tym bardziej, kiedy w stolicy oddalonej o 500km od stolicy naszego kraju, na porządku dziennym są morderstwa opozycjonistów, na porządku dziennym są tortury na komendach. I to nie tortury dokonywane na przestępcach, a na losowych uczestnikach pokojowych protestów?
Dlatego #!$%@? mnie jakaś przypadkową śmierć bandziora w USA,
Na zdjęciu amerykański policjant w trakcie nadużycia siły, które skończyło się morderstwem czarnoskórego obywatela.


Na zdjęciu amerykański policjant wykonuje swoją pracę zatrzymując gloryfikowanego później kryminalistę, który dokonał napadu na kobietę w ciąży, próbował płacić podrabianymi banknotami, posiadał narkotyki - i właśnie pod ich wpływem (z ich powodu) zginął.

Czy jestem socjopatą jeżeli mam już w dupie to co robi PiS i bla bla bla (...)


Osiągnąłeś już ten mistyczny chłod? Zdajesz sobie
@Tywin_Lannister: nie nadużył siły, jak pisze @zjawa. To jest standardowa procedura tam.
A Polsce postępując wbrew procedurom za to, zamordowano na komendzie chłopaka. Ale był biały i z Europy Wschodniej, więc każdy, w tym jego rodacy, mają to w dupie.

No i nikt nie oburzał się na komentarze, że przecież chłopak miał przy sobie narkotyki, więc go nie szkoda. Za to jak wspomnisz, że Floyd był gangusem, który napadał ludzi