Wpis z mikrobloga

Kod z sms'em do dwuetapowej weryfikacji facebooka przychodzi tylko w momencie kiedy ktoś na obcym urządzeniu wpisał poprawne hasło? Czy w sytuacji gdzie spamował losowymi również? Właśnie mi przyszedł taki sms z kodem, dodatkowo powiadomienie facebooka o podejrzanym logowaniu z innego miasta. Mam do facebooka ultra unikalne i złożone hasło. Serio nie sądzę żeby ktoś mógł je poznać. Komp i telefon przeskanowane i nic, nie logowałem się z żadnych innych urządzeń.
#facebook
  • 13
@Megawonsz_dziewienc: nie znam się na tym za bardzo. Czy jeżeli dostałem koda z smsem do weryfikacji dwuetapowej to ktoś na bank wpisał poprawne hasło? Nie ma innej opcji? Serio teraz siedze i skanuje wszystko i sprawdzam bo nie mam pojęcia jak mogło wyciec. Aż się zestresowałem. Co dziwne facebook mi nawet bardzo dokładnie pokazał lokalizacje skąd ktoś próbował się zalogować xD
@Megawonsz_dziewienc: Dla świętego spokoju i tak zmieniłem. Ale ja czasami przeginam z hasłami. Już raz wisiałem na słuchawce do Banku jak zmieniałem telefon i zdałem sobie sprawy że nie pamiętam hasła do konta bankowego, bo zawsze się logowałem po odcisku palca / pinie xD