Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam dokladnie o 18:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2021 byl lepszy czy gorszy od 2020.

W tym wpisie, możecie napisać krotka wiadomosc do siebie.

Przypomnę, że w 2020:
- palily sie lasy w australii
- wybory 12 maja sie nie odbyly
- palil sie las czarnobylski
- na swiecie panowala pandemia covid
- chleb byl po 3,50 zl
- bitcon kosztowal 106 tys zl
- akcje Tesli kosztuja 715,28 USD
- Robert Lewandowski zostal najlepszym pilkarzem roku
- w Polsce wybuchly protesty po opinii Trybunalu Konstytucyjnego odnosnie aborcjii
- 1 litr coli zero w biedronce byl po 3,69 zl
- grzesiek kosztowal 1,30 zl

#jmuhhasylwester #jmuhha #sylwester #swieta #2020 #2021
jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam...

źródło: comment_1609434457l3uaHvnSAMx7J7D1y9YJNo.jpg

Pobierz
  • 74
Co tu napisać. Pewnie już był 4 lockdown, firmy padają jak muchy, jedynie korporacje dostają pomoc rządową, stopy procentowe spadły do zera, podobno wprowadzą ujemne pod koniec roku. Żywność drożeje, bezrobocie rośnie. Nie wiem czy Łukaszenka jeszcze żyje czy już go zamordowali. Szykuje się wojna z Iranem.Złoto ustanowiło kolejny rekord wszechczasów, giełda powoli odrabia straty z kwietnia. Co tam jeszcze się wydarzyło w 2021 bo słaby byłem z hostorii. Wygrałem w totka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: słuchaj ziom bez #!$%@?. Skończ z tamtym wspomnieniami było minęło. Znajdź sobie jakąś laske najlepiej nie tą rudą, i naucz się w końcu programować przyda ci się w życiu. Rozwijaj się również w szachach i w polityce nie poddawaj się:))) głowa do góry naprawdę nie ma się co przejmować przez złych ludzi. No ogólnie to wszystko z fartem. Nie daj się zabić A mieście.
Droga ja: mam nadzieję, że w 2021 zrobiłaś wszystko, co zamierzałaś, a co rok temu Cię przerażało. 1. Obroniłaś doktorat 2. Urodziłaś zdrowe dziecko, które dokładnie rok temu miało niecałe 6 cm 3. Dokonczyliscie budować dom, który w styczniu miał zwieńczyć się dachem i nie zrujnowalo Was to finansowo na wieki wieków. Ponadto, wszyscy bliscy żyją, są zdrowi, świadomi i obecni. Boże, oby się spełniło...
@jmuhha: ze statystyk to nie wiem co napisać, może ze uncja złota to 1898 $, bo inne ekonomiczne już tu powrzucali xD, a poza tym pije sam cyderka i jem chpisy i mam nadzieje, że za rok będe jadł i pił to samo ale jednak w większym gronie :P