Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam dokladnie o 18:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2021 byl lepszy czy gorszy od 2020.

W tym wpisie, możecie napisać krotka wiadomosc do siebie.

Przypomnę, że w 2020:
- palily sie lasy w australii
- wybory 12 maja sie nie odbyly
- palil sie las czarnobylski
- na swiecie panowala pandemia covid
- chleb byl po 3,50 zl
- bitcon kosztowal 106 tys zl
- akcje Tesli kosztuja 715,28 USD
- Robert Lewandowski zostal najlepszym pilkarzem roku
- w Polsce wybuchly protesty po opinii Trybunalu Konstytucyjnego odnosnie aborcjii
- 1 litr coli zero w biedronce byl po 3,69 zl
- grzesiek kosztowal 1,30 zl

#jmuhhasylwester #jmuhha #sylwester #swieta #2020 #2021
Pobierz jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam...
źródło: comment_1609434457l3uaHvnSAMx7J7D1y9YJNo.jpg
  • 74
To już mój czwarty rok na #emigracja w #norwegia jako #programista15k. Tak jak w poprzednim roku, nie żałuję swojej decyzji o emigracji i chciałbym życzyć wykopkom wszystkiego dobrego na nadchodzący rok 2021. W 2020 w końcu kupiłem sobie rower i drałowałem po #oslo i okolicach. Udało mi się również wziąć udział w Ludum Dare i napisać grę w 48 godzin od zera. Zrzuciłem 4kg, prawie osiągając mój cel. Pomimo Covida udało
Mam nadzieję, że zdrówko dopisało, wszystko się porobiło jak miało porobić, a może udało się jeszcze z tą resekcją? Jak tam pracka, jest motywacja, zmiany udane? Prawko zdane? xD Co z tym teatrem, otworzyli i zaczęłaś wreszcie bywać? ;D Czego nowego się nauczyłaś? Wciągnęłaś sie w te szachy bardziej i zaczęłaś coś wygrywać też? Podziało się coś tam sercowo na krócej albo dłużej? No i co z wagą, udało się przybrać tych
Lepiej żebyś schudł trochę przez ten rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby z różową się lepiej układało i ogólnie żebyś se lepiej radził. Może już pomieszkujesz chociaż czasem sam? No i te studia jakbyś tak mocniej ogarnął żeby wszystko było w miarę stabilnie no to super. A tego sylwestra to jak, jakoś ciekawiej spędzasz czy tak samo jak rok temu? xd No i mam nadzieję że już normalnie
Hmm, pierwsze piwo 2021, takie w zielonej butelce, na H, do zdjęcia jakieś 13 k, muszę wyjechać na wakacje, idę po następne H.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: leżysz w łóżku z narzeczoną, przeglądasz mirko po sylwestrze ze starą paczką znajomych, gdzie 4 dziewczyny były w ciąży. Nie masz planu jak zarabiać więcej pieniędzy oprócz korepetycji.
@jmuhha: ceny w EUR / Brutto w zależności od doświadczenia i firmy: junior 36k - 58k, mid 58k-80k, senior 80k +++. W stosunku do kosztów życia zarabiasz przyzwoicie będąc już wysoko juniorem i wyżej na tyle, żeby opłacić wynajem mieszkania i zaoszczędzić sobie. Oslo jest horrendalnie drogie ale komunikacja i metro sprzyjają temu, żeby wynająć nieco dalej i mieć dobre warunki do życia i Świetna komunikację.