Wpis z mikrobloga

Typowa #elektroda jest typowa:

- Bądź mno, posylwestrowe zmywanie
- Siłownik otwierania zmywarki się zawiesił
- Wyciąganie wtyczki nie pomaga, oh shit
- Szukaj w google jak resetować - jest 400 procedur dla 3500 modeli
- Zdecyduj się na elektrodę
- Zadaj pytanie, 30 min sprawdzaj pisownię i interpunkcję
- Dodaj dane z tabliczki znamionowej, odczyt licznika prądu sąsiada i intercyzę właściciela tauronu
- Specjalista AGD zaszczycił mnie odpowiedzią pic releated (°°

#agd #heheszki
Seraphiel - Typowa #elektroda jest typowa:

- Bądź mno, posylwestrowe zmywanie
- S...

źródło: comment_1609683736k5Ui09Zhsbew2xtWq8SUtg.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
@Seraphiel: pewnie masz zasilacz z czarnej listy więc nie jesteś godny odpowiedzi albo wiedza jest dostępna tylko dla członków Polskiego Stowarzyszenia Serwisantów Siłowników Elektrycznych (rok. zał. 1952) z licencją i uprawnieniami na reset siłowników zmywarek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanKracy582: p0laczku, jest różnica pomiędzy pójściem do serwisu i wymaganie otrzymania takiej wiedzy za darmo a forum internetowym, które służy między innymi do takich porad. Nie sądzę, że zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Seraphiel: Napisz, żeby w dupe sobie włożył wiedzę tajemną, najlepiej niech napisze na kartce i tak zawinięty rulon szczelnie zapakuje w dupe, dzieki temu nikt nigdy nie odkryje wiedzy tajemnej z poziomu 4 ekspertów AGD. Mam nadzieję, że kiedys mu sie #!$%@? samochód i szukajac odpowiedzi na forum uzyska identyczna odpowiedź.
  • Odpowiedz
@slabyslabek: już 3 razy edytował ten post - na samym początku było pierwsze zdanie, Ty dałeś screena z drugim, a teraz jest jeszcze:

Ja mogę sobie pownerwiać usera, ale ten, jak mi nie odciśnie na odcisk, to się ze mną dogada. A tak, to nie.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz