Wpis z mikrobloga

Typowa #elektroda jest typowa:

- Bądź mno, posylwestrowe zmywanie
- Siłownik otwierania zmywarki się zawiesił
- Wyciąganie wtyczki nie pomaga, oh shit
- Szukaj w google jak resetować - jest 400 procedur dla 3500 modeli
- Zdecyduj się na elektrodę
- Zadaj pytanie, 30 min sprawdzaj pisownię i interpunkcję
- Dodaj dane z tabliczki znamionowej, odczyt licznika prądu sąsiada i intercyzę właściciela tauronu
- Specjalista AGD zaszczycił mnie odpowiedzią pic releated (°°

#agd #heheszki
Seraphiel - Typowa #elektroda jest typowa:

- Bądź mno, posylwestrowe zmywanie
- S...

źródło: comment_1609683736k5Ui09Zhsbew2xtWq8SUtg.jpg

Pobierz
  • 211
@PanKracy582: tylko, że ludzie, pewnie ci "specjaliści" też, korzystają z wiedzy którą dzielą się inni w internecie codziennie. Wątpię żeby taki dominowave nigdy w życiu nikogo o pomoc nie zapytał albo nie wyszukał jej w internecie. Jak nie chce pomóc to niech się nie odzywa, nikt nie będzie miał mu za złe, ale co innego miał na celu pisząc tamto niż tylko pochwalenie się, że wie i że jest to proste,
@Seraphiel jeśli chodzi o brak przycisku start to możesz spróbować po zakonczeniu procedury wlozyc cos cienkiego w otwor gdzie wchodzi zatrzask z drzwiczek, tam powinien byc przycisk uruchamiany przez zatrzask. Tylko potrzymaj dłużej do zakonczenia resetu, a nie tylko klik i tyle. W starej amice jak jeszcze mieszkalam z rodzicami to tak działało, jak jiz sie psula i serwisant byl dosc czestym gosciem to tak symulowal uruchomienie zmywarki żeby zobaczyć co sie
@Seraphiel: sprawa jest dosyć prosta moim zdaniem, jest to zmywarka do zabudowy więc na 99% drzwi otworzysz lekko ja wysuwając i od góry będziesz miał dostęp do zatrzasku. Miałem serwis zmywarki i tak specjalista ją otworzył. W moim przypadku była to zmywarka elektroluxa. Zdjęcie blatu z góry nie anuluje gwarancji i jak nie zadziała to go odłóż i dzwon na serwis.
@Seraphiel oj oj jeszcze biedaka nie przeprosileś i nie kupiłeś kawy, bo wielmożnemu fachowcowi wolałeś pocisnąć i teraz się nie dowiesz, a biedak chciał pomóc tylko na początku wołał się z Tobą zabawić. Boże jakie gbury tam siedzą. Naprawdę życzę kolesiowi żeby w życiu spotkała go podobna sytuacja, bo bycie fachowcem, a bycie ch*jem to jest spora różnica.