Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Timer_555: BTW gmg aero ma sens tylko wtedy, gdy robisz z niego direct Drive z hotend em. Jak chodzi w miejscu fabrycznego extrudera, na bowdenie, to żadna różnica czy najtańszy klon (no poza łatwiejszym złamaniem rączki w plastikowym BMG) czy aero, bo on zimny i tak

A no i użycie kulturalnych prowadnikow do przewodów, igus lub klon, zamiast dyndajacych pytongow w oplocie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Timer_555: ja mam:
US $18.66 12%OFF | Upgrade 2 In 1 Out Hotend Kit Dual Color Extruder J-head 1.75MM Filament CR10 Block 3D Printer Parts For CR10/CR-10S Ender 3/S
https://a.aliexpress.com/_BOPRfo
I pasuje w miejsce stock idealnie, nawet original obudowa-nadmuch-chłodzenie może zośtać, i zero kombinacji o ile masz bltoucha na blaszce pod śrubami mocującymi puszkę oslaniajacą hotend (albo dasz 1mm podkładki, bo góra blachy o kołnierz z 2ma złączkami dotyka i się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Timer_555: mam cr10 i endera, sam hotend to jak pisałem banalne (w obu)
Montaż drugiego extrudera... To jak się uprzesz to możesz go nie na euchomej osi dać, a na górze na bramie albo gdzieś obok (albo i oba extrudery). Ale w niczym nie przeszkadza powiesić extruder-za extruder em, w miejscu fabrycznym, na kawałku kątowniczka do miejsc fabrycznych przykręconego. To tylko kwestia zrobienia ładnej pętelki z bowdenow by nie wadziły w