Wpis z mikrobloga

Siema,

Jak otworzą siłki (haha ja #!$%@?) to planuję pierwszą w życiu prawdziwą redukcję z cardio (tak wcześniej tylko no cardio itd. i gówno robiłem mimo kilku mięsięcy redukcji - znaczy leciało, ale teraz kminię czy nie zrobiłbym 2x tyle z cardio).

PLAN:PPL 5 dni

PUSH -> PULL -> PUSH -> PULL -> LEGS -> REST -> REST ->REPEAT

Po każdym siłowym cardio (spacer na bieżni ze wzniesieniem)

Start od 30 minut i co tydzień dokładam 5 minut do cardio aż dojdę do 60 minut.

DIETA:

1kg fileta z piersi
150g ryżu
500g Passaty pomidorowej (jako sos)
500g warzyw mrożonych

+ - 1800kcal chyba, że wliczamy warzywa.

Nie mam problemu z monotonią jeśli chodzi o miskę.

TOWAR:

Test P - 50mg (350mg per week)
Estro zbijam Letrozolem rozcieńczonym
HCG - 250iU poniedziałek i czwartek

Jak dotnę do normalnego BFu (ok 12 - 10%) chcę dorzucić do testa:

Masteron P 50mg (350mg per week)

Czyli Test P + Master P (350mg + 350mg per week)

Z miską już zacząłem od dzisiaj planuję ciąć do 01.07.2021.

Rzuci ktoś okiem? Wypowie się czy ma to sens? Jakieś porady co do rozplanowania PPL?

Z góry dzięki!

#mikrokoksy
  • 44
@pansterydziasz: też mi się wydaje że mało kcal. Trening osobiście preferuje push-pull, góra-dół, żeby robić też nogi dwa razy w tygodniu. Master może być 350, zobaczysz czy Cię robi. Możesz też dodać małe dawki trena ace ok. 200ew.
@pansterydziasz: niby wszystko zależy od głowy i jak masz silny charakter i nie będzie to przeszkadzało w życiu codziennym i tak dalej, bo to deficyt w #!$%@? to to może się udać. Tylko na pewno wprowadzić jakieś reefedy i przy takim zajezdzie to nie wiem czy nie za mało tego towaru, chociaż nic nie zastąpi węglowodanów.
@maniek74: Niestety siędzę na dupie, a do tego Home Office na stałe już (firma). Kiedys to jeszcze do roboty i z powrotem teraz nic - nawet brak treningu bo siłki zamknięte. Domyslam się, że mało ruchu stąd też cardio chce wdrożyć w treningi jak te siłki wrócą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pansterydziasz: mimo wszystko wydaje mi sie to skrajnie niskie. niby wiadomo co organizm to inaczej. ale wydaje mi sie to podejrzane. mowi sie czesto ze nie powinno sie schodzic ponizej swojego PPM, jak juz to tylko dorzucac wiecej cardio. ja tez na HO siedze caly czas. tylko krotkie spacery. i waga mi leci w dol jesli jem ponizej 3k a 185cm i 69kg