Wpis z mikrobloga

Rowerowe podsumowanie 2020 - rok ze wszech miar porąbany, ale udało się zrobić:

- 30 608km na rowerze,
- 8 rok z rzędu każdego dnia bez wyjątku wyjść na rower lub pobiegać,
- 12 półmaratonów, po jednym w każdym miesiącu,
- 52x52 powiększyć kwadrat w #kwadraty,
- 2 miejsce Open w Tour de Silesia - 500km i 5500m wraz z @Mortal84, @bynon @rozpa @fenter,
- II Eurotrip - nieco mniejszy niż rok temu, ale wirus i problemy na granicach. Jakieś 3500km z @fenter i @rozpa dojechaliśmy do Triestu nad Morzem Adriatyckim, a potem pojechałem na "górskie zgrupowanie" #drozdzowkarze w Dolomitach z @bynon @regyam @mihal34 @wspodnicynamtb @Wilier i paroma niewykopkowymi osobami wspinaliśmy się po górkach na rowerze i nie tylko,
- II Tauzen, czyli 1030km rowerkiem solo i bez snu w 48h brutto, przy okazji trochę po wertepach etc. bo po #kwadraty i wpaść do mamy na zupkę, a po pierwszym Tauzenie mówiłem, że nigdy więcej...

400km w styczniu do Wawy, czy 700km do Suwałk w lutym zapowiadały niezłe rozpoczęcie roku, ale jak wiemy przyszedł pan wirus i zrobiło się nieciekawie. Dodatkowo w okresie największej paniki na zakręcie na zjeździe z górki przy 50km/h przejechałem kota (czarnego), co skończyło się śmiercią kota, moją potężną wywrotką. Rozbity kask, podarte wszystkie ubrania, zdarta do spodu skóra na wszystkich palcach i uszkodzony bark. Na SOR dowiedziałem się, że jest wirus i jak nie umieram, to mam spier... A RTG etc. nawet prywatne pozamykane, bo wirus.

Do braku bólu w barku i sprawności wróciłem po 3 miesiącach. Akurat na 600km do Wawy z @Cymerek @wspodnicynamtb @ToroToro @Wiljer @rozpa @MrTashbiesh @edicsson @Mortal84 @MordimerMadderdin @Arczi-S @fenter @mosci_K @theDOG - niektóre osoby całość, niektóre część, ale wzięły udział w nacechowanej prostackim humorem wyrypie. Ogólnie ten rok jednak upłynął na kręceniu się bliżej domu niż dalej. Na szczęście #kwadraty gwarantują motywację i zachęcam serdecznie do wzięcia udziału. @kapitantaca ogarnął nam wspólną mapę dzięki czemu możemy razem kolekcjonować całą Polskę i nie tylko.

W przyszłym roku oby udało się zrobić kolejny Eurotrip, ukręcić te 25k km, dociągnąć zielone kwadraciki do Warszawy i będzie super. A co wyjdzie zobaczymy... Stay tuned!

Strava i Instagram

#metaxynarowerze #rower #szosa
Pobierz metaxy - Rowerowe podsumowanie 2020 - rok ze wszech miar porąbany, ale udało się zrob...
źródło: comment_1609837505JYPMR8Lefnwr8o13Khiuje.jpg
  • 108
@metaxy: A to dobrze bardzo, tez jestem ale aktualnie z przerwą roczną wcześniej się pod ironmana przygotowywalem ale teraz lipa wyszła j wracam, szukam jakiegoś fajnego trenazera dłuższy czas i myśle o elite tym takim zielonkawym co jak wiertarka wyglada, nigdy nie mogę jego nazwy zapamiętać
spędzam tu niewiele czasu i jest to za darmo. Ty wydajesz krocie na akcesoria i części, a pieniądze są po to żeby je oszczędzać


@nieugnesie: no cóż... Brzmi jak myślenie, które nie pozwala Ci na cieszenie się z życia. Bo na lot samolotem nie wydasz kasy, bo kosztuje, na wakacje nie, bo niepotrzebne, bo lepiej oszczędzać. Można też jeść same czokoszoki w ramach oszczędności, ale głupio się obudzić po 60-tce ze
A z tymi kwadratami to staraj się uciekać w miarę akceptowalnym tempem, żebyśmy mieli chociaż jakąś małą iluzję gonienia wyniku ¯_(ツ)_/¯


@SnikerS89: Eee sam masz ogromniasty kwadrat i wiesz, że to teraz będzie rosło powoli.

Czekałem na to bardziej niż na Sylwestra ʕʔ


@piaskun87: Heh, biorąc pod uwagę jaki to był Sylwester, to nie dziwne!

szukam jakiegoś fajnego trenazera dłuższy czas


@Lordon: niestety nie pomogę,