Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 233
Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać wymówki, żeby nie być gwałcone, a mężczyzni uznają to za przezabawne, że i tak znajdą sposob, żeby je zgwalcić. Widziałam już milion żarcików tego typu i za kazdym razem jest to tak samo obrzydliwe.
RdzaSpi - Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać...

źródło: comment_1610238925kljBWuCiDvKhUPcJvok13i.jpg

Pobierz
  • 70
Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać wymówki, żeby nie być gwałcone,


@RdzaSpi: wiem, że bait ale mnie zawsze rozwala sku@#wienie wszelakiej maści atencjuszek, które wszystko nazywają gwałtem żeby zdobyć atencję.

Przez to przecież prawdziwe ofiary gwałtu będą miały gorzej, bo ich sytuacja może być batatelizowana, bo ludzie będą myśleli, że to kolejny "gwałt" typu "za długo na mnie patrzył, czuję się zgwałcona", albo "długo mnie
ale to jest januszowy humor, facet postujący całemu światu że jego żona nie chce już z nim sypiać :D


@JimNH777: To akurat zbieranie dowodów na żonę by się rozwieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RdzaSpi: to jest nienormalne tez tak miałem z moja była ona miała takie libido, a ja to tak raz dziennie to max to czasami na mnie wskakiwała i sobie luzaka do cipy wciskała mimo ze prosiłem żeby tego nie robiła i ogulnie masakra bo on nie stawau, a ona i tak po nim skakała i sie wyginał boleśnie, ale byłem zmęczony i nie miałem siły jej zrzucać wiec po prostu czekałem
trochę racji ale jeśli są gwałcone to czemu tego s zgłoszą? XD


@HalpMePLIS: Idź zgłosić, że Cię mąż gwałci na policje i zobacz jak państwo polskie działa w praktyce XD

Znam sytuację rodziny w której syn bił rodziców i przez 2 miesiące nie mogli go wywalić. Policja przyszła i przy oprawcy pytała ofiar czy je bije XDD

Nie zapominaj, że żyjesz w parodii państwa XD
@RdzaSpi nie miałem jeszcze dziewczyny, która by stosowala takie metody, a miałem ich kilka. Nawet z kumplami rozmawialem, a jestesmy po 30,wiec kazdy ma odpowiednie doświadczenie, że prawdopodobnie kobietom to się jeszcze bardziej chce niż facetom.
@unfolding: z jednej strony należy przypomnieć, że jakkolwiek ubrana by nie była i cokolwiek by w ręku nie miała to nie znaczy, że ktoś ma prawo ją zgwałcić. Z drugiej strony przypominam, że to, że chodzę sobie po torach nie daje nikomu prawa, żeby mnie przejechać pociągiem.