Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 233
Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać wymówki, żeby nie być gwałcone, a mężczyzni uznają to za przezabawne, że i tak znajdą sposob, żeby je zgwalcić. Widziałam już milion żarcików tego typu i za kazdym razem jest to tak samo obrzydliwe.
RdzaSpi - Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać...

źródło: comment_1610238925kljBWuCiDvKhUPcJvok13i.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@unfolding: z jednej strony należy przypomnieć, że jakkolwiek ubrana by nie była i cokolwiek by w ręku nie miała to nie znaczy, że ktoś ma prawo ją zgwałcić. Z drugiej strony przypominam, że to, że chodzę sobie po torach nie daje nikomu prawa, żeby mnie przejechać pociągiem.
@kaarp: Ohui. Typie... Nie rób #!$%@? z logiki. Nikt zgwałcony nie został. Pojechała się z nim ruchać i tyle. Po prostu marne alibi.
  • Odpowiedz
@unfolding: no nie no jak np. pojadę z długopisem i w garniturze do biura podpisywać umowę o pracę, a na miejscu dowiem się, że nie odpowiadają mi warunki i mnie przymuszą do podpisania to chyba raczej przestępstwo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unfolding: no nie no jak np. pojadę z długopisem i w garniturze do biura podpisywać umowę o pracę, a na miejscu dowiem się, że nie odpowiadają mi warunki i mnie przymuszą do podpisania to chyba raczej przestępstwo.

@kaarp: Jesz zupę widelcem? ( _)
  • Odpowiedz
@RdzaSpi: Laska, jak tu dać ci minusa? Jeśli jesteś laseczką o słabym libido to nie wybieraj sobie na męża faceta z wysokim libido. I nie biadol. A czytając twój posty i natrafiając na słowo "by nie być gwałcone" to mocno skisłem. Co to, jakaś feministka LGBTQWRTY się trafiła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RdzaSpi: #!$%@? też jest że laski uważają brak ochoty za niewystarczający powód do odmowy seksu i wymyślają jakieś bóle głowy itd.
  • Odpowiedz