Wpis z mikrobloga

@jombsik: Generalnie to może pomyśl nad podexpieniem i artefaktami, mobki tam mają tam 65 lvl a twoje najwyższe postacie 60. Może to nie mechaniki a po prostu "ich liczby są większe niż twoje". Pomyślałbym też na rozstawieniem bo z tego co patrzę to w pierwszym teamie nie masz czy zbijać elektro shielda a w drugim ani cryo ani pyro shielda. Zamień miejscami dione i barbarę i jeszcze jednego pyro przerzuć do
@jombsik: bardziej niż postaci pokaż mam artefakty i bronie :) jak chcesz wyślik mi screeny na priv, postaram się pomóc :)

@Slought: sorki ale co to za porada xD gość ma 31 AR i nie może zwiększyć lv. To tak jak " zmień prace, qeź kredyt" :D
@Mr_Lewy: o kurdę, robienie tylu screenów to masa roboty. Pokrótce, opiszę poniżej pójdzie mi to szybciej, w kwadratowym nawiasie staty które starałem się wcisnąć:

Jean - Sojourer i Exile (Exile bo jeden kawalek ma phys dmg a drugi atak, a inne opcje miałem bezsensowne, tj. hp i uznałem, że warto doładować atak a i częstszy ult spoko, jak trafie Gladiatora to zmienię) [phys dmg, %attack]
Fischl - Instructor, Berserker [electro dmg,
@jombsik: Nie wiem czy jeszcze się z tym męczysz, ale:

Po pierwsze powinieneś przetasować składy. Musisz przy tym pamiętać, że na konkretną osłonę działają tylko konkretne żywioły. Te zależności dla fatui wyglądają następująco (osłona-skuteczny żywioł): electro-cryo, cryo-pyro, hydro-electro, geo-geo/broń dwuręczna/reakcja overload, pyro-hydro. Typ z anemo nie tworzy żadnej osłony dla siebie. Zgodnie z tym przykładowy team na pierwszy poziom możesz dać taki:

I połowa: Xiangling/Beidou/Kaeya/heal
II połowa: Jean/Amber/Barbara/ktokolwiek

Po drugie zawsze
@jombsik: Robienie zadań na reputację w mondstadt/liyue i dochodzi jeszcze robienie zadań pobocznych, eksploracja (skrzynki, mini challenge, szukanie duszków), robienie eventów i coś się jeszcze znajdzie. IMO nie ma co tego abyssa tak forsować, bo contentu jest sporo, spokojnie na parę godzinek dziennie. Potem jak będziesz w stanie zrobić postaci na 70 lvl i rozwinąć im talenty będziesz odnosił lepsze rezultaty, a jak gdzieś na abyssie nie byłeś w stanie zdobyć
@Slought: No nie wiem, nie wiem.
Robienie zadań na reputację w mondstadt/liyue - to to daje AR expa?!
robienie zadań pobocznych - praktycznie wszystkie dostępne mam zrobione
eksploracja (skrzynki, mini challenge, szukanie duszków) - nuuuuda, to jest fajne jako odskocznia od questów, farmienie tego jako główny "tryb gry" by mnie wykończyło
robienie eventów - robię, ale to też jest roboty na 10 minut/dzień
No i tym oto sposobem mam lipę z