Wpis z mikrobloga

@Luigi93: szczerze nie zagłębiałem się w to, być może i masz rację. Jednak pod względem płynności działania nie spotkałem nigdy żadnego problemu i nie mają w aplikacji zbędnych rzeczy. Nie mają dziwnych przerw technicznych jak mBank. Ale z chęcią poczytam o ich bezpieczeństwie masz jakiś materiał do podrzucenia?
@Luigi93: dlaczego? Nie podoba Ci się że hasło do konta może składać się TYLKO z cyfr? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka jest też taka, że jak wejdziesz na stronę głównej, otworzysz ten popup do logowania, aby wpisać MileKod to nie ma go żadnego znaczenia co wpiszesz. Po kliknięciu dalej w popupie i tak otworzy stronę logowania i zapyta o milekod XD
@hugoprat wysłałbym zapytanie do banku o ilość śladu węglowego wytworzonego przez ten ich 'program'. Opracowanie programu, dojazd pracowników do pracy, wygenerowana energia na stworzenie i zarządzanie tym programem. Wyświetlenie go u klientów, materiały prasowe. To jest zwykle #!$%@?ństwo, to jak te programy gdzie dwóch debili jeździ po mieście samochodem bez celu i debatują nad ekologią przez 2h. Ha tfu na nich
za każdym razem jak ktoś mi #!$%@? o śladzie węglowym, to mam ochotę kupić stare opony i urządzić #!$%@? ognisko


ekologia ekologią, ale to zakrawa o #!$%@? i nękanie


@Sierzant_Stuleja: Tymczasem Chiny i Indie kopcą na potęgę, gdzieś na pustyni w Libanie pali się 10 ton opon, a gruby Amerykanin pakuję paczkę gum do darmowej reklamówki w Wallmarcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ty człowieku z Europy