Wpis z mikrobloga

@justNone: @Luigi93: podpinam się pod listę osób oczekujących na więcej info o słabych zabezpieczeniach Millennium. Mi kiedyś zaimponowali tym, że zablokowali mi dostęp internetowy do konta po tym jak kilka minut rozmawiałem przez telefon z oszustami. Nie wiem jak to zrobili, ale ze wszystkich banków, w których mam konta, jedynie Millennium i ING tak postąpiło. Dodam też, że odblokowanie dostępu w Millennium było bajecznie proste, w ING trochę trudniejsze, ale
  • Odpowiedz
@trx87:

Loguję się tam regularnie i nie rozumiem. Wbijam na główną, klikam w "Logowanie" i niezależnie od tego czy wpiszę swój milekod czy pastę o serwerowni to przekierowuje mnie dalej do etapu podawania hasła i peselu, co w tym działaniu jest niepoprawnego? Nie widzę zbytnio sensu w weryfikacji czy dany login istnieje na tym etapie, a poza tym nie wiem czego można by się tu czepiać


np to że jak wpiszesz
  • Odpowiedz
osobisty ślad węglowy to korporacyjny scam nie mający na celu nic innego, jak ratowanie zysków wielkich korporacji; i mówię to jako osoba której do denializmu klimatycznego jest tak daleko jak się tylko da


@wiatr_w_polu: a tak reaguje wykopek gdy dowie się, że nie istnieje coś takiego jak ślad węglowy i że jest to jedynie wymysł marketingowy BP. :D

Wincyj tutaj, kopalnia fikołków w jego wykonaniu - https://wykop.pl/link/7236517/kierowcy-musza-szykowac-sie-na-kolejny-wysoki-podatek/komentarz/119486505/kierowcy-powinni-sie-szykowac-na-masowe-protesty-bo-przeciez-beda-nie-damy-sobie-tego-narzucic-prawda#119493063
Krupier - >osobisty ślad węglowy to korporacyjny scam nie mający na celu nic innego, ...

źródło: FireShot Capture 1202 - Kierowcy powinni się szykować na masowe protesty. Bo przecież będą, _ - wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@hugoprat: A czy jest wgląd w ślad węglowy pracowników, rady nadzorczej i prezesa banku Santander? Jeśli nie, to mam wrażenie że ten bank nie traktuje poważnie swoich klientów. Bez tych informacji nie wiem czy warto powierzać im moje pieniądze.
  • Odpowiedz
dobrego serca polecam millennium


@justNone: tyś je chyba diabeł wcielony, że polecasz tę padakę i żart xD da się już wkleić wartość przelewu w okienko, czy nadal złotówki i grosze to osobne pola? xD
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki A co jest złego z hasłem z samych cyfr? JP Morgan też tak robi i nie wydaje się to jakoś szczególnie niebezpieczne, o ile bank posiada inne zabezpieczenia, a teraz chyba każdy bank takie posiada.
  • Odpowiedz
@romek898: bo mówiąc mądrze to mniejsza entropia hasła. Jak ustawisz tekstowy alias zamiast MilleKodu, którego używasz, np na Mirko jako login albo imię z nazwiskiem to już może być całkiem łatwo wejść na Twoje konto mając Twój alias. Hasło to jakaś ważna dla Ciebie liczba, PESEL da się znaleźć mając Twoje dane. Tam chyba nie trzeba potwierdzać przez aplikację logowania ani SMSow nie ma. Być może da się ustawić. Ogólnie słabo
  • Odpowiedz
@hugoprat: Dodatkowo ta nowa aplikacja to jest #!$%@? jakaś parodia, wcześniej 2 kliknięcia i sprawa załatwiona a teraz? Cała aplikacja zawalona okienkami, informacjami i powiadomieniami przez które trzeba się non stop przebijać żeby zrobić np. przelew. Beznadzieja.
  • Odpowiedz
za każdym razem jak ktoś mi #!$%@? o śladzie węglowym, to mam ochotę kupić stare opony i urządzić #!$%@? ognisko

ekologia ekologią, ale to zakrawa o #!$%@? i nękanie

@Sierzant_Stuleja: Bo tu nie chodzi o żadną ekologię, tylko właśnie o nękanie.
  • Odpowiedz
@hugoprat: Przesuwane jest okno overtona, na razie zamordystyczne pomysły hasają sobie w tle, właśnie takie jak ślad węglowy czy miasta c40, wszystko opcjonalne dopóki deep state nie wciśnie przycisku, cenzura też postępuje, rządy już blokują niewygodne strony, czytają czaty i nagrywają rozmowy i nie #!$%@? że jest inaczej bo jeszcze przed chwilą rządy chciały siłą podawać eksperymentalny lek i chciały śledzić za pomocą smartfona każdego w czasie rzeczywistym a pisowcy wskoczyli
  • Odpowiedz