Wpis z mikrobloga

Co cię obchodzi co kto sobie robi ze swoimi pieniędzmi?


@Carlit0: Jak na przykład ktoś daje komuś łapówkę to powinno wtedy to obchodzić każdego.
  • Odpowiedz
Całe miasto tym zasyfione. Ciekawe, że jest to kampania propagująca opcję pro-life i hospicja perinatalne, a użyta grafika wskazuje raczej na prawidłowo rozwijający się płód


@highhopes: Ja widzę tylko kolorową ilustrację na białym tle bez żadnego konkretnego przekazu. Na wywieszone w oknach "tylko tęcze" i "tylko pioruny" też się już można oburzać?
  • Odpowiedz
@highhopes: Świetny plakat. Wyraźnie wskazuje na różnicę pomiędzy nienawiścią i agresją, która nakręca zwolenników zabijania chorych dzieci (te wszystkie wojny błyskawice, przekleństwa), a miłością i troską, która z kolei jest napędem działaczy pro-life. Jak zrobią koszulki na pewno będę nosił. Jakby sprzedawali mniejsze flagi, to bym sobie zawiesił na balkonie.
  • Odpowiedz
@highhopes: w Rybniku widziałam już co najmniej dwa billboardy z tym. Grafika śliczna, ale wiedząc, kto i co za tym stoi miałabym chęć dodać tam spory napis "moje ciało, mój wybór".
  • Odpowiedz
@TomaszA2: Ordo Szuris o którym nie wolno mówić że jest finansowane z Kremla. Skłócenie wewnętrzne narodu, oddalenie światopoglądowe od Europy Zachodniej, konflikt z UE - to wszystko jest na rękę Wołodii.
  • Odpowiedz
@noitakto: propagandą jest promowanie miłości do dziecka od momentu poczęcia... Co się z wami laski dzieje, że was taka grafika zniesmacza... masakra... i dziwicie się, że faceci w PL się za normalnymi i bardziej kobiecymi Ukrainkami oglądają...
  • Odpowiedz
@highhopes: warto przy okazji dodać, że proaborcyji wandale z szacunku do odmiennych poglądów i cudzej własności niszczą wszystkie plakaty rysując po nich bazgroły
  • Odpowiedz
W Bytomiu na każdym rogu i przystanku to samo. Na jednym z plakatów widnieje nazwa fundacji, która prawdopodobnie za to odpowiada.
Jest tego tak #!$%@? dużo, ze mam wrażenie, że nie ma już innych reklam.
  • Odpowiedz