Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gdyzgasnieswiatlo:
1. Marka House należy do firmy LPP z siedzibą w Gdańsku a podatkami na Cyprze
2. To nie jest nic dziwnego i raczej nie traktowałbym tego jak ruchanie klientów - żeby mieć pełny obraz musiałbyś znać dotychczasową sprzedaż tego produktu, stanu magazynowe, etc. Pracowałem kiedyś w sklepie, gdzie brałem udział w ustalaniu promocji na różne rzeczy z asortymentu, czasem było tak, że coś w kolorze czerwonym było w promocji -50%
  • Odpowiedz
No i wytłumaczyłem, że w Niemczech na 46 euro pracujesz 5h, w Polsce na 169zł pracujesz 13h jeżeli bierzemy pod uwagę najniższą krajową w obu krajach. Czyli nadal Niemiec ma prawie 3x lepsze warunki.


@dsomgi00: ITD: Wykopek odkrywa, że Niemcy są bogatsze niż Polska xD
  • Odpowiedz
Już widzę jak jakiś Niemiec chodzi w kurtce za 12 euro XD przecież to by dla niego by był wstyd jak #!$%@?.


@krzynuwek: większość których znam ubiera się w KIKu tak jak Polacy w Pepco, a Brytole w Primarku. Czyli nawet taniej niż 12 euro xD

@gdyzgasnieswiatlo 30-45 minut pracy. Ile w Polsce trzeba pracować na kurtkę za 100zł?


@Gorbo2004: ja - 8h i nie.... nie zarabiam minimalnej (jeszcze)

@
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: nie mogę xD polak się zesrał, bo marzą mu się takie same ceny i pewnie też zarobki na całym swiecie, a tu firma ma czelność uzależniać cenę od stanu magazynowego, popytu i pewnie jeszcze 1000 innych czynników XD Wracaj przerzucać gnój widłami, bo myślenie słabo ci idzie
  • Odpowiedz
@marek-krakow odstaw harnasia buraku i przeczytaj trochę więcej co napisałem. Magazyn jest ten sam dla Niemiec i Polski. Ja mieszkam w Niemczech i chciałem sprawdzić jak to na Polskę wychodzi. Wydawało mi się, że będzie taniej, bo magazyn w polsce i polskie korzenie firmy. Wyszło jak widać. Teraz zmykaj na czarno chamie.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: @urboylolek: @gdyzgasnieswiatlo: Słyszeliście kiedyś o prawie popytu i podaży? Przecież sami to nakręcacie, dajecie się #!$%@?ć i jeszcze narzekacie. Kupuj kurtki za 230 zł, warte 40 zł i narzekaj, że cię jebią xD
Zacznijcie wybierać tańsze, to nie będą mieli wyjścia i obniżą ceny, ale nie wykopek musi być prestiżowy.
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: ale mnie to #!$%@?, że za granicą pełno jest promek w stylu 2+1 na kosmetyki czy ogólnie ciuchów za grosze (co widać po wielkości samej promocji), które masz po godzinie pracy, a polaka trzeba #!$%@?ć jak dziada xD


Ja się tak obkupiłam w ciuchy i kosmetyki w Anglii jak byłam w 2017 r. i o dziwo, ciuchy nawet z prirmarka za jakieś grosze służą mi do dziś i są w
  • Odpowiedz