Wpis z mikrobloga

@gdyzgasnieswiatlo: @hpiotrekh: @urboylolek: Porównujecie cenę po zniżce, a normalna cena w Niemczech jest dużo wyższa. Natomiast wielkość promocji może zależeć od wielu czynników np. jak wiele tych kurtek zostało, w jakich rozmiar itd.

Poza tym House to chyba nawet prywatna firma, więc czemu nie mogliby ustalać cen wg. własnych preferencji?
  • Odpowiedz
ja tam jakieś Joggery wygrzebalem bez ani jednego napisu, bawełna 100%. Mi pasuje :p ale niektóre są z logami. Jeśli jednak miałbym porównać je do innych marketów jakościowo to rzadko w ciul zdarza się coś z samej bawełny. Zazwyczaj gówno akryl czy inny poliester. No i cena 2x większą, ale Polaczek zadowolony bo idzie z torebką z Zary XD


@gdyzgasnieswiatlo: Podbijam, bawełniane joggery od nich są w pyte. ( ͡°
  • Odpowiedz
@radziuxd polska to biedny kraj, umysłowo jak i ekonomicznie dlatego od małego z braku kasy wszyscy myślą, że za każdym razem wysoka cena=wysoka jakość. Potem koszulki z napisem po 100 zł a na metce 95% poliester 5% łzy matki, że takiego debila wychowała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: chyba kogoś zapiekło XD

Ja 2 kurtki z tego wątku widzę pomazane w stylu house i na ulicy też nie poznam raczej kto ma coś z jakiegoś hm, zary czy reserved za to z house i cropp niemal zawsze widać XD
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: najlepsze jest to że polaki tfu wiedzą że są #!$%@? w dupę na każdym kroku I NIC Z TYM NiE ROBIĄ! Hahaha
Najbardziej żałosne jest to że sprzedaja polskim dzieciom gorszej jakości słodycze. Moim zdaniem to taka kontynuacja holokaustu tylko odłożonego w czasie niszcząc zdrowie powoli...
  • Odpowiedz
No i wytłumaczyłem, że w Niemczech na 46 euro pracujesz 5h, w Polsce na 169zł pracujesz 13h jeżeli bierzemy pod uwagę najniższą krajową w obu krajach. Czyli nadal Niemiec ma prawie 3x lepsze warunki.


@dsomgi00: no tak, powinni polakom sprzedawać za 1/4 ceny, bo są biedni
  • Odpowiedz