Wpis z mikrobloga

ale mnie to #!$%@?, że za granicą pełno jest promek w stylu 2+1 na kosmetyki czy ogólnie ciuchów za grosze (co widać po wielkości samej promocji), które masz po godzinie pracy, a polaka trzeba #!$%@?ć jak dziada xD


@hpiotrekh: bo Polak to jest taki cep, co uważa, że ciuchy to jakaś forma pokazania statusu. Niemiec ma w #!$%@?, kupuje co chce, bo go stać, więc to firma musi konkurować o klienta.
W Niemczech w takich wieśniackich kurtkach nikt nie chodzi bo to obciach, ale w Polsce wystarczy, że włoży ktoś znany jak np rajdowiec Norbert Kupica i od razu cena w górę

@JanParowka to nie ta sama, mam tę kurtkę że zdjęcia i jest naprawdę dobrej jakości. Za godzinkę pracy mam nową kurtkę. Co do obciachu to tylko debil czuje wstyd, zakładając zwykłą, normalną, czystą kurtkę. Dlatego właśnie nie latają(Niemiaszki) wszędzie w podróbach,
@hpiotrekh: Tinejdżersy #!$%@?ą ostro w szmatach z Hałsa bo ich sklepy są w galeriach. Więc wiesz, zjawisko prestyżu. Na wynajęcie za 10tyś euro stoiska w galerii niemieckiej już takiego Hałsa nie stać, wiec dla niemca ich ciuchy to podrzędne szmaty ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gdyzgasnieswiatlo: @Grzabek: nie no chodziło mi o to, że w housie ubierają się dzieciaki i to dla nich głównie są ubrania, bo wszystko pomazane logami i napisami, więc od razu wiadomo z czego to ubrania XD
Juz głupi Re jest mniej rzucający się w oczy.