Wpis z mikrobloga

@Secla to, ze wyruchali tym wszystkich prawilnych youtuberow ktorzy sobie grali normalnie to juz inna sprawa. Kazdy wolal ogladac leha z izakiem bijacego rekordy niz np Dozo ktory kazda bron rozkłada na czynniki pierwsze ale nie gra jakby mial aimbota w ręce.

Zresztą to tylko jedna ściema ktora wyszla na swiatlo dzienne, kto wie co tam jeszcze maja "unikalnego".
@RenkaRenkeMyje: używanie VPN to nie czity. Podobnie jak kupujesz na Amazon.de, albo korzystasz z VPN, by kupować gry na psstore z USA, czy innego Hong Kongu, bo u nas ich nie uświadczysz.

Problemem jest to, że Acti nie potrafi zbalansować matchmakingu. To, że ktoś korzysta, albo wie o takich sztuczkach to jest takie paplanie, że typ czituje, bo gra z op bronią.

Zresztą VPN są powszechnie dostępne i regulamin ich nie
@RenkaRenkeMyje: o #!$%@? tego się nie spodziewałem
streszczenie w uproszczeniu:
izak zamiast szukać gry na serverze gdzie gra 500 osób i dobierało im topki według rankingu
grali na serverze przez VPN np. egipt gdzie gra 100 osób i dobierało im nobków (obniżony średni ranking)

izak sie tłumaczy że każdy tak robi, wcześniej się do tego nie przyznawał xD
a jakie ma tłumaczenia XDDDD
@Maneharno: samo oszukiwanie niee wozu dobrze mówił że to trochę nie uczciwa praktyka bardziej w stosunku do reszty stremerow co grają normalnie, łatwiej jest przyciągnąć publike kręcąc niebotyczne ilości fragów, ludzie często tak jak ja oglądają kogoś bo jest poprostu dobry w tym co robi ¯\_(ツ)_/¯ No a okazuje się, że tak nie dokonca jest i nie są wcale tak mocni
https://sbmmwarzone.com/profile/IZAK%25232288/platform/battle

wiem że z jednego dnia to ciężko coś wywnioskować
Problemem jest to, że Acti nie potrafi zbalansować matchmakingu.


@Maneharno: Jak nie potrafi? Ja jestem warzywem z 1KD i dostaje lobby z avarage KD ± 20% na moim poziomie, bo takich graczy jest masa. Natomiast jeśli jesteś bardzo dobrym graczem +3.5KD to nie ma siły żebyś dostał lobby zbliżone do swojego poziomu, bo graczy na podobnym poziomie jest po prostu za mało, żeby w momencie kiedy szukasz meczu ich Ci przydzielić.