Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw: z własnych doświadczeń, bliska osoba leczyła zęba, w następnym miesiącu zrobiła prześwietlenie zębów w związku z zupełnie inną sprawą i jak poszła do innego stomatologa to stwierdził, ze ten niedawno leczony ząb to i tak jest do kanałowego

sam też tak miałem, gdzie po zdjęciu nagle okazywało się, że zęby, które nie dawały jakichkolwiek objawów czy to bólowych czy to zapalnych różni stomatolodzy kwalifikowali do leczeń kanałowych a nawet do
@Catmmando:

z własnych doświadczeń, bliska osoba leczyła zęba, w następnym miesiącu zrobiła prześwietlenie zębów w związku z zupełnie inną sprawą i jak poszła do innego stomatologa to stwierdził, ze ten niedawno leczony ząb to i tak jest do kanałowego


W sensie pierwsze zdj. RTG nic nie wykazało, a po miesiącu już tak?

sam też tak miałem, gdzie po zdjęciu nagle okazywało się, że zęby, które nie dawały jakichkolwiek objawów czy to
@SkrytyZolw: no to Ci mówie jakie ceny są u mnie, nie wiem skąd jesteś ale chodzę do normalnego lekarza dentysty i u mnie za taki zabieg mieszczę się w cenie o jakiej pisałem a leczenie wykonane jest dobrze, + zdjęcia RTG w cenie na miejscu nawet wielokrotnie
@Catmmando: różowy poszedł sobie na przegląd przy okazji bo był z dziećmi, ta zagląda w kartę, potem w zęby i mówi że nic nowego tylko te 3 dalej są do leczenia co ostatnio w karcie zaznaczone ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko że były zrobione wszystkie gdzie indziej od tamtej pory. Faktycznie, jak mechanicy się robią. Moja ulubiona dentystka podniosła ceny x2 bo covid, i tak szukamy nowej