Wpis z mikrobloga

Siemanko, jestem w trakcie czytania książki "Czy psychodeliki uratują świat?", natrafiłem tam na ciekawy wątek o Global Drug Survey. Trochę o tym poczytałem, jest to największy na świecie tego typu projekt, którego główną misją jest redukcja szkód i uczynienie używania narkotyków bezpieczniejszym. Odbywa się to poprzez wymianę informacji między osobami/społecznościami/organizacjami zajmującymi się zdrowiem i polityką. GDS uważa, że wiedza i doświadczenie osób używających alkoholu i innych narkotyków może posłużyć do stworzenia lepszej polityki narkotykowej oraz sprawić, aby zażywanie narkotyków było chociaż trochę bardziej bezpieczne - niezależnie od ich statusu prawnego. W tym roku badanie dotyczy (a jakżeby inaczej) wpływu COVID-19 na konsumpcje i dystrybucję, a także mikrodawkowania. Mnie osobiście wypełnienie zajęło jakieś 25 minut. Ankieta jest dość długa, ale liczę, że znajdzie się ktoś, kto chciałby poświęcić chwilę w słusznej sprawie. Ankieta jest w 100% anonimowa. Wyniki będą za kilka miesięcy, także będziecie mogli porównać sobie jak wpadacie na tle reszty świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.globaldrugsurvey.com/

#narkotykizawszespoko
  • 1