Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
w ogóle, komentarz z dupy trochę, ale jakie Ty masz nazwisko, wow. :D


@iEarth: e tam, nazwisko jak nazwisko, szwabskie :P Tylko wiem, razem wyszło śmiesznie, ale rodzice zawsze twierdzili, że to przypadek.
  • Odpowiedz
10k!!!


@debenek: Ponad 11.5k, przecież to jest jakiś obłęd. Zdawało mi się, że prosząc o 3.000 proszę o dużo a tu takie coś. Jestem w takim szoku, że ciężko to opisać.
  • Odpowiedz
ode mnie też parę groszy, niewyobrażalne jak musi Ci być ciężko, mimo że zazwyczaj nie komentuję to czytam Twoje relacje i zawsze podziwiam Twoje podejście i hart ducha w obliczu czegoś takiego, trzymaj się Mirku!


@stawek: Dziękuję bardzo! No nie ukrywam, szczególnie ostatnie tygodnie jest jak jest i bywają gorsze momenty. Jak już teraz choroba się rozkręciła to nie ukrywam, że martwiłem się jak ja uciągnę to wszystko finansowo, bez eksploatowania
  • Odpowiedz
Dorzuciłem trochę od siebie, nie sposób nie pomóc patrząc na Twoje nastawienie. Trzymaj się Mireczku, będę trzymał kciuki za walkę z tym gównem


@hoodboy__: Dziękuję, jestem w takim szoku, że naprawdę nie wiem jak to skomentować. Dzięki za wsparcie i miłe słowo!
  • Odpowiedz
Mirki się rozpędziły z wpłatami. Tak trzymać !!!


@wereallgonnadie666: No przecież to jest jakiś obłęd. Zdawało mi się, że prosząc o 3.000 proszę o dużo a tu takie coś. To zaspokaja wszelkie moje potrzeby na dobrych kilka miesięcy i przy tej kupie problemów, które mam, niesamowicie mi pomaga chociaż z jednym tematem. Naprawdę mam nadzieję, że do każdego, kto mi pomógł, wróci to w formie dobrej karmy!
  • Odpowiedz