Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
jest szansa że znowu będziesz mógł chodzić?


@wiem_wszystko: Na chwilę obecną ciężko jednoznacznie stwierdzić. Dużo zależy od tego jak zareaguję na immunoterapię i czy uda się temat ruszyć od strony neurochirurgicznej. Nie liczę już na pełną sprawność ale chciałbym móc chociaż poruszać się o kulach. W każdym razie, mam nadzieję, że nie będę skazany na wózek do końca.
Trzymaj dyszkę i walcz :)


@PatologiiZew:

może nie duzo, bo jestem na razie biednym studentem, ale wierzę ze każda złotówka się liczy więc tez kilka zł od siebie dorzuciłam () trzymaj się!!!


@pharmaki:

Dziękuję, jak już mówiłem, każda złotówka jest na wagę złota a tym bardziej jak ktoś pomaga obcej osobie samemu nie mając kupy kasy. Niech wróci to do Was jako dobra
wpłacone, trzymaj się tam kolego.


@koovert:

pare dyszek poszło!


@jaras2:

Poszło, trzymaj się wyjdziesz z tego cholerstwa


@Takijedenxdd:

Trzymaj się Miras!


@njeee:

powodzenia, drobne wsparcie z mojej strony, trzymam kciuki żebyś jak najszybciej wrócił do zdrowia!


@Niepogadam:

Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna - niech Wasza pomoc wróci do Was jako dobra karma, zdrowie, trafione numery w totku, cokolwiek. Dzięki!
Nie znamy sie, ale kup sobie cos glupiego ;) Ale musisz wpasc na wykopiwo!

286%!


@januszowiebiznesu: Naprawdę mam twarde postanowienie, że te pieniądze są tylko i wyłącznie na potrzeby zdrowotne, ale dzięki temu z prywatnej kasy mogę ze spokojem kupić jakieś głupoty, o! A z tym piwem może być cienko, po tej reakcji na zbiórkę cholernie bym chciał, żeby móc podziękować osobiście, ale w tym stanie, gucio mogę obiecać :(
Poszło ode mnie Komandorze Shephard. Jak uda ci się założyć na 1% to dorzucę więcej. 3maj się ciepło ;)


@Krolowiec: Dzięki, jak tylko uda mi się temat ogarnąć (lub jeden z wykopowiczów mi tutaj pomoże, bo już padła taka propozycja) to podzielę się informacją, bo dużo osób deklaruje 1%.