Wpis z mikrobloga

Miraski ile srednio sie placi fachowcowi za remont lazienki? Chodzi o samo wykonanie. Potrzebuje kwoty orientacyjnej za 2 tygodnie roboty po 10 godzin dziennie (z sobotami). Ktos cos wie?

Remont robil mi wujek, ktory powiedzial, ze mam mu wcale nie placic albo dac "co łaska". Ja nie mam zielonego pojecia ile moze kosztować godzina jego pracy, a on nie chce mi powiedzieć i mamy pat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#remontujzwykopem #remont #kiciochpyta
  • 18
  • Odpowiedz
@lubiegrzeski jeśli robił wszyto, czyli przeróbki elektryczne, hydraulicze, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, klejenie plytek ( zależy jak bardzo skomplikowane), to zakładając, że jest to robine po znajomosci i nie chce za to kasy, to 30-35/h bedzie uczciwie z Twojej strony
  • Odpowiedz
@Moj_Panie: no robil wszycho- od domurowania kawalka sciany, przez doprowadzenie rurek i elektrykę, po wypicie piwka na koniec :D

Dzięki wszysykim za rozjaśnienie sprawy. Wyciągnę chyba średnią z waszych podpowiedzi i tyle dam :D
  • Odpowiedz
@lubiegrzeski no to kawał roboty:). Nie wiem jaka duża była ta łazienka, ale przy takim zakresie prac i uzgodnieniu ceny za całość, to po przeliczeniu na godziny pewnie by mi wyszło coś w zakresie 100-110/h
  • Odpowiedz
@smacznyy: material juz zapłacony. Wiem, ze sie wykosztuję. Na tym polegają remonty :D

Metraż ciężko policzyc dokladnie bo lazienka jest mocno nieforemna (a co za tym idzie, duzo #!$%@? sie z docinaniem wszystkiego) w dodatku sufit ze skosem, ale okolo 10m2
  • Odpowiedz
raczej płaci się od roboty a nie roboczogodzin.


Ale wiesz, że jak sobie podliczysz całość, to i tak wycieniasz w taki sposób, żeby Ci wyszła satysfakcjonująca Ciebie stawka godzinowa?

@misieg
  • Odpowiedz