Wpis z mikrobloga

@zb00j wydaje mi sie ze bedziesz zmuszony do posiadania samochodu bo ciezko będzie stamtąd się wydostac inaczej... Druga sprawa - sprawdź sobie trasy lądowania i startu samolotów z Okęcia. Jak ostatnio sprawdzalem - jedna z nich prowadziła tuż nad tą i inwestycją.
Ale chyba znasz temat skoro mieszkales/mieszkasz we Wlochach :)
@zb00j: radzę jak najdalej od Robyga, niestety czytając opinie o tym deweloperze byłem pełen obaw co zastanę odbierając mieszkanie, ale niestety skusiłem się okolicą i w miarę przystępną ceną. Chodzi o ich inwestycję Praga Arte, która jest jednym wielkim żartem. Reklamują wysoki standard wykończenia, ale co można zastać na tym osiedlu to jest jedna wielka kpina. Nie nabierzcie się na super panele fotowoltaiczne, które robią na dachach. Niezły chwyt reklamowy, ale
@ostoja: delikatnie mówiąc. Jednak patrząc na sąsiednie osiedle Budimexu i z opinie mieszkańców, dochodzę do wniosku, że każdy deweloper jest stworzony do sprzedawania mieszkań, a nie do ich budowania... niestety.
@ciapson19: Moim zdaniem więcej zależy od tego, kto jest wykonawcą, chociaż tu też nie ma żadnej pewności. Ja kupiłem mieszkanie od LC Corpu (obecnie Develia), a wykonawcą był właśnie budimex i w moim wypadku jakość wykonania jest naprawdę dobra. Przy odbiorze nie było większych usterek, a to co wykryto, dosyć szybko usunięto. Sąsiadów zza ścian nie słyszę, niesie się tylko dźwięk sąsiadki tupiącej nad nami :) Ale zdaję sobie sprawę z