Wpis z mikrobloga

Uszanowanko, szukam pracownika do #praca w #poznan

Lokalizacja: Wołczyńska Poznań
Wymagania:
-książka sanepidowska (jak nie masz to spoko, wyrobimy)
-uprawnienia na wózki widłowe (najlepiej z UDT jak nie to będziemy robić)
-prawo jazdy B
Opis stanowiska:
Praca na niedużym magazynie, wyciąganie towaru z aut i załadunek (jedna osoba podaje palety, druga tylko jeździ elektrycznym paleciakiem po aucie - od tego byśmy zaczęli).
Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22
Okazjonalna jazda busem po towar, ale rzadko i tylko w promieniu 50km od Poznania.
Wpisywanie wagi towaru do systemu.
Praca na jedną zmianę w sobotę, ale do odbioru w poniedziałek
3000netto na pierwszą umowę (zlecenie) jak nie uciekniesz to negocjujemy dalej, tym razem już na umowę o pracę. Po kolejnym pół roku umowa na czas nieokreślony plus kolejna podwyżka.
Co roku podwyżka, zależnie od wyników firmy ale nie mniej niż 200zl netto
Praca w zespole, który lubi spokój i porządek

Wady:
Brak owocowych czwartków

Nie interesuje mnie co umiesz, czy co robiłeś wcześniej, praca jest tak banalna, że nie ma opcji by tego nie opanować w 2,3 dni. Kandydatów proszę o kontakt na priv, jak ktoś ma jakieś pytania to będę odpowiadał pod tym wpisem.
  • 144
To się raczej zastanów, gdzie przegoliłeś życie

@tellet: "Przegoliłem" życie w momencie urodzenia się. Okazuje się, że mieszkanie na kompletnym zadupiu u ojca alkoholika i matki, która miała wyj*ne na swoje dzieci. A o pracy w okolicy to można zapomnieć - w wielu miejscach pytałem i nawet tam, gdzie nie trzeba wielkich wymagań nie szukali nikogo nowego.

Ale rzeczywiście - to wszystko moja wina.

Łatwo tak pie
*lić, kiedy nie
@Jednorenki_Bandyta: Nie chcę zabrzmieć w żaden sposób wywyższająco, ale ja też jestem z patologii. Wiele lat zajęło mi ogarnięcie wszystkiego, żeby odciąć się od rodziców najpierw pojechałam na miesiąc do Niemiec, później przeprowadzka do dużego miasta. Lekko nie było, ale przy odrobinie wysiłku faktycznie się da. Trzymaj się, wierzę że to tylko chwilowe i za jakiś czas będziesz innemu Mirkowi pisać taki komentarz, jaki ja teraz piszę Tobie ʕ